sadsad x
asdasd
Nişanda giyilecek tesettür abiye modelleri

Nişanda giyilecek tesettür abiye modelleri

06 Temmuz 2017

Söz elbisesi, nişan tesettür elbisesi her genç kızın giyebileceği en nadide elbiseler arasında yer almaktadır. Çünkü o gece sizin en özel gecenizdir ve güzel olmak sizin en doğal hakkınızdır. Seçtiğiniz tesettür nişan elbise modeliniz biraz sade olması gerektiği gibi bazı durumlarda da gösterişli olmalıdır. Daha doğrusu tesettür elbise modelinizi seçerken kendinizi en iyi hissettiğiniz modeli almalısınız. O gece en güzel bayan siz olacağınızdan bu ayrıntıya kesinlikle önem vermelisiniz.

Nişan tesettür elbise modelleri

Ev veya o gece için tuttuğunuz mekanda rahatlıkla giyebileceğiniz birkaç modeli sizler için seçtik. Genç kızlarımızın beğeneceğiniz düşündüğümüz nişan tesettür elbise modeli, iki kesimden oluşuyor. Etek kısmı oldukça hoş bir görüntüye sahip olan tesettür abiye modelinin de istediğiniz her renk mevcuttur. Üst kısmı pul payetlerle tasarlanmış olup, etek kısmında poliviskon kumaş kullanılmıştır. Bel kısmı kemerli olup arka kısmında fiyon ile tasarlanmış nişan tesettür elbise modeline 129,90 TL’ye satın alabilirsiniz. Bu yılın en çok satılan rengi olan mürdüm rengi, zümrüt, pudra, mor ve pertol yeşili renklerinden birine sahip olabilirsiniz. 

Bu sezonun moda rengi olan mürdüm rengi de nişan tesettür elbise modellerinde de tercih ediliyor. Etek kısmı belden aşağa doğru genişlerken arka tarafında bulunan fiyonk ile nişan gününüzün yıldızı siz olabilirsiniz. 2017 yılının en çok satılan tesettür nişan modeli olan elbiseyi 129,90 TL’ye modaselvim.com adresinden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.