sadsad x
asdasd
Nişan Davetiniz İçin Size Fikir Verecek 2 Abiye Elbise

Nişan Davetiniz İçin Size Fikir Verecek 2 Abiye Elbise

19 Ağustos 2017

Nişan bir özellikle bir genç kızın en önemli ve özel gönüdür. Bu günde en şık hali ile kendini insanlara takdim etmek ister. Moda Selvim genç hanımlar için bu şık görünüm isteğinin önemini bildiği için özel abiye modelleri üretiyor. Birbirinden güzel ve eşsiz elbise modelleri ile genç bayanların bu özel davetine konuk oluyor.

Abiye elbiseler artık her özel davetin ve gecenin vaz geçilmez parçası. Tarzınıza göre üretilen çeşitli abiye modeller vitrinlerde yenilenerek yerini alıyor. Bu şıklığın parçası olmak için modayı yakından takip etmek ve yeni trendleri yakalamak yeterli.

Şıklığınızı eşsiz kılacak tesettür nişan abiye modeller içerisinden sizin için 2 model seçtik. Nişan davetlerinizde değerlendirip giyebileceğiniz bu modeller zamanın son modası ile bezeli.

Birbirinden Özel 2 Model

Varak detay kolyeli abiye: Varak işlemenin ihtişamı ile örülü bu abiye özel gecelerinize anlam katacaktır. Otantik mizacı ve zengin süslemesi ile sizi muhteşemliğe eriştireceği aşikâr. Zarafetinizi en derin biçimde vurgulamak istiyorsanız bu harika elbise sizin için biçilmiş kaftan. Özel tasarım kolye detayı ile muhteşem bir görünüm elde edeceksiniz. Farkınızı fark ettirecek elbiselere hayran iseniz bu elbiseyi incelemenizi öneririz.

Varak detay kolyeli abiye modelini incelemek için tıklayınız

Güpür detay volan kol abiye: Vitrinlerin yeni gözdesi volan kol modeller. Tarihe gönderme yapan, eski dönem modasının vaz geçilmezi olan volan kol, bu yıl abiye ve elbiselerde bol bol yer edecek gibi. Omuzda pelerin görünümü ile başlayan ve kolları çevreleyen güpür ayrıntısı ise bu abiye modelin en önemli özelliği. Bel ve kol kısmında yer alan taş işlemeler ise sadeliği süse dönüştürmeyi başarıyor. Şıklığınızın garantisi olacak bu abiye elbise size nişan gecenizde ayrıcalık katacaktır. Birçok çeşit renk alternatifi bulunan bu abiye modeller tarzınıza uygun olmaya da müsait.

Güpür detay volan kol abiye modelleri için tıklayınız

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.