sadsad x
asdasd
Nakış İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri

Nakış İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri

14 Ekim 2019

Son yıllarda tesettürlü kadınların favorisi üzeri değişik desenler ile kaplı olan tesettür abiye modeli olmaktadır. Görsel olarak şık bir tasarım ile bu tür tesettür abiye modelleri üstelik farklı renkleri ile de tasarım yapılarak yine ayrı bir şıklık sunmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle tesettür abiyenin omuz kısmından başlayıp ayak ucuna kadar tamamen farklı bir desen modeli ile hazırlanmış olan bu şık abiye modellerinin bel kısmında özel olarak yapılmış aşağıya kadar inen ve arka kısmını tamamen kaplayan şık tül detayı da yine tesettür abiyeye harika bir görünüm katmaktadır.

 

 Buna en güzel örneklerden birisi ise pul ve payet nakışlı tesettür abiye modelleridir. Omuz kısımlarından kol uçlarına ve etek ucuna kadar her noktasına özel olarak göze hem şık hem de modern gelen desen modeli tesettürlü kadınların ilgi odağı oluyor.

 

 Nakış İşlemeli Tesettür Abiye Modeli Farklı Renklerde De Tasarlanmaktadır

 

 Bu tarz bir tesettür abiye modelini aynı zamanda pek çok farklı renkte de bulmak mümkün. Tesettürlü kadınların en fazla tercih ettiği renkler arasında ise yeşil ve tonları, bordo ve mor renkler bulunmaktadır.

 

 Her bir renk abiye modeline şık bir uyum sağlamaktadır. Özellikle yeşil, bordo ve mor renginin sağladığı harika görselliğini mağazalardan ve online satış sayfalarından inceleyebilirsiniz. Moda tasarımcıların büyük titizlikle ve özenle hazırladığı bu tesettür abiye modeli desenlerin uyumu ile tesettürlü kadınlara harika bir görüntü sunmaktadır. Hiç göze batmadan ve abiyenin her kısmı ayrıntılı bir nakış desen ile tasarlanmış bu tesettür abiye modeli kadınlardan tam not aldı.

 

 Her Yerde Rahatlıkla Tercih Edilebilir

 

 Bütün düğün, nişan, kına ve bunlara benzer farklı özel davetler için ortak bir şekilde giyilebilecek bu şık abiye modeli istenilen renklerde satın alınarak bu gibi organizasyonlarda tercih edilebilir. Yere kadar uzanan etek kısmı ve ayak bileklerini az bir şekilde açık bırakan bu abiye modeli kadınlara oldukça zariflik katmaktadır. Her tesettürlü kadının ortak olarak beğenebileceği bu modeli mağazalardan ya da internet online satış sitelerinden satın alarak bulunduğunuz ortamda adınızdan söz ettirebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.