sadsad x
asdasd
Modern Çizgiler İle Bütünleşen Tesettür Ürünleri

Modern Çizgiler İle Bütünleşen Tesettür Ürünleri

06 Temmuz 2017

Tesettürlü bayanlar günümüzde daha özgün ve yaratıcı kombin seçeneklerini kullanabiliyor. Tesettür modası geniş kitleler tarafından takip edilmekte. Farklı, renkli ve modern çizgilerle bütünleşen tesettür giyim sektörü, her tarza uygun seçenekler sunuyor. 

 YENİLİKLERİ ARDI ARKASI KESİLMİYOR

Her sezon yenilikleri ile karşımıza çıka tesettür modası, bu yıl da dolu doludur. Pastel renklerin ön planda olmasına rağmen, ürünlerde hareketli ayrıntılar da sıkça kullanılmıştır. Bu sezon dantel, şifon ayrıntıları yer alıyor. Lakin ürünlerde daha çok asimetrik kesimler ve katlı detaylar daha ön plana çıktığını görebilir. Özellikle bluz ve tunik ürünlerinde fırfırlı detaylar yer alıyor. Modern bir hava yansıtan tesettür giyim sektöründe hareketli parçalar oldukça kullanışlıdır. Çünkü hareketli tunik veya bluz, tarzı ön plana çıkaracaktır. Diğer parçaların daha sakin ve düz olması şıklığın göstergesi olacaktır. 

Asimetrik kesimli bluzlar ve gömlekler yaz sezonuna ciddi anlamda kolaylık sağlıyor. Özel davetlerde olduğu gibi günlük kombin modellerinde de asimetrik kesimler havayı değiştirecektir. Her bayan kendi yaşam tarzını, giyim seçimi ile sergiliyor. Kimisi şıklığa çok önem verirken, kimisi ise daha sade ve rahat parçaları tercih ediyor. Tesettür modası herkese kapılarını sonuna kadar açarak, bayanların hem şık hem de rahat olmasını aynı anda sağlıyor. 

RENKLER TARZI BELİRLER

Renkler bazen pek fazla önemsenmiyor. Genelde ürünlerin modelleri, tesettür giyim modasında daha çok dikkat ediliyor. Oysa renklerin önemi şıklığın önemli bir parçasıdır. Çünkü ten rengine yakışmayan bir seçenek, şıklığa gölge düşürecektir. Bayanlar bir bütün olarak şıklığı oluşturulmalı. Ürünlerin bir biri ile olan uyumu kadar, renk ve desen uyumu da göz önünde bulundurulmalı. Yaz aylarında pastel renkler ve canlı desenlere mutlaka yer vermek gerekir. Kış aylarında çok fazla desenli hareketli parçalar kullanılmıyor. Dolayısı ile bütün desenle yaz sezonunda kullanılmalı, hazır desenli olan her parça trend olmuşken. 

Çiçekli ve çizgili ürünler tesettür giyim modasında özellikle bahar ve yaz aylarında karşımıza çıkıyor. Elbiselerde kullanılan desenler, bayanların gün içinde rahat ve şık olmasını sağlarken, tunik ve bluzlarda yer alan canlı renkler daha modern bir görüntünün oluşmasında katkı sağlıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.