sadsad x
asdasd
Modaya Ahenk Katan Tulum Modelleri

Modaya Ahenk Katan Tulum Modelleri

21 Ağustos 2017

Kadınlar mevsimin ahengini giyimle yakalıyor. Moda sadece popülerite değildir kadınlar için, mevcut koşulları duygu ve tarzlarına göre şekillendirme aracıdır. Moda Selvim bunun farkında olarak ürünlerinde yenilik ile beraber tarza da önem gösteriyor.

Modanın son gözdesi tulum modelleri, mevsim etkileşimini üzerinde taşıyor. Çiçekli ve renkli modellerin yaz günlerine adapte olduğunu görüyoruz. Sonbahar ve kış aylarında da tulum esintisi devam edecek gibi. Hanımların ilgisini çeken bu giyim her mevsime kolay uyum sağlayan model ve kumaş çeşitliliği ile dikkat topluyor. Giyim ve moda hanımların duygularının ayaklandığı, canlandığı bir dünyanın metaforudur. Örneğin hafta sonu gezmeniz için ayırdığınız elbise önemlidir fakat esas rengi, modeli, üzerinizde duruşu, yeniliği ya da eskiliği esas bunlar mühimdir. Gezinizin niteliğine göre ve size eşlik edecek sosyal çevreye göre giyiminiz değer ve aheng kazanır. Şıklığı seven bayanlar bunun görülmesini ve takdir edilmesini de önemser. Tarzımıza ve kişiliğimize bir kıyafet kazandırmak demek yeni bir biz oluşturmak anlamına da gelir. Kadınlar fıtrat olarak ger zaman tarzını, duygu ve düşüncesini yansıtan giyimi benimsemiştir. Son zamanlarda mevsimlerin yazı göstermesi ve tesettürün moda dünyasında parıldaması elbiseyi meşhur kıldı. Elbisenin yeni bir alternatifi olan tulum modelleri de hayatımıza bu sayede katıldı. Tulum modelleri hanımların şıklığının yeni bir ifadesi olarak vitrinlerde yerini almış bulunuyor.

Giyimin Tulum Hali

Önü yarım düğmeli ve cepli tulumlar klas tanımını karşılayarak hanımlara göz kırpıyor. Moda Selvim’de göz dolduran bu tulum modellerin desenli çeşitleri de ilgi çekti. Sportif duruşun cool ambiyansı modanın en sevdiği karışımdır. Tulum modellerinde bu karışım sıkça karşımıza çıkıyor. Kollarına iliştirilen taş işlemeler ile bazı tulum modelleri klasik tarzına ait olduğunu ilan etmekte. Önden yarım düğmeli modeller ise “iş gününüze şıklığı benimle götürün” dercesine kendi farkını göstermekte. Hırka görünümlü tulum modelleri ise, size hafta sonu gezmelerinde eşlik etmeye müsait rahatlığıyla dikkat çekiyor. Maskülen duruşuyla bağımsız kadın figürünün en tamamlayıcı giyimlerinden biri olarak tulum ön plana çıktı. Sadece şıklık değil aynı zamanda size bir duruş vaat ediyor bu giyim tarzı.

Hırka görünümlü tulum modelini incelemek için tıklayınız.

Moda Selvim’de aradığınız tüm tarz ve modellere kolayca erişebilirsiniz. Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo size kolaylık sunacaktır. Tulum modellerinin son zamanların en moda örneklerinden size alternatifler sunduk. Değerlendirmek ve incelemek isterseniz modaselvim.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Yeni ve farklı kombin alternatifleri de kalbinizi çalmayı bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.