sadsad x
asdasd
Modaselvim'de Pardesü - Ferace Modelleri

Modaselvim'de Pardesü - Ferace Modelleri

02 Şubat 2020

 Geçmişten günümüze kadar gelen dış giyim parçalarından olan ferace tasarımları her zaman bayanların ilgisini çekmektedir. Zengin modelleri ile birçok farklı çeşitleri bulunan pardesü ferace modelleri daima en favori parçalar arasında yer almaktadır.

 

 Bayanlar arasında günlük rahatlığı ön planda tutanlar için ferace modelleri vazgeçilmezler arasındadır. Farklı renk ve tonları ile ferace modelleri her zaman şık görünmeyi sağlamaktadır. En çok tercih edilen pardesü ferace modelleri fermuarlı modellerdir. Bunun sebebi kullanımı oldukça rahat ve çok sayıda kombin fırsatı sağlamasıdır. Spor kıyafetler ve ayakkabılar ile çok rahat kullanım sağlayan ferace modelleri bayanlara estetiği ve konforu sağlamaktadır.

 

 Özel Davetler için Şık tesettür Modelleri

 

 Bunlar dışında özel davetler için de ferace modelleri de bulunmaktadır. Böylece çok şık ve kullanışlı kombinler elde edilebilmektedir. Klasik ferace modellerinde kol bölümü ve boyun bölümünde yer alan detaylar bayanlar arasında beğenilmekte ve çok tercih edilmektedir. Böylece uygun eşarp ve aksesuarlar ile şık bir kombin sağlanabilmektedir.

 

 Payetli ve işlemeli ferace modelleri ışıltılı bir görünüm kazandırarak her beğeniye yanıt veren alternatif modeller bulunmaktadır. Özel davetler için şık ferace modelleri ile özgün bir görünüm elde edilebilir.

 

 4 mevsim keyifle ve rahatlıkla kullanıldıklarından dolayı tesettürlü bayanlar arasında çok fazla tercih edilen ferace modelleri hem kış mevsimlerinde hem de yaz mevsimlerinde birçok konsepte uygun modelleri bulunmaktadır. Bir bluz ve pantolonla rahatlıkla kombin yapılabilmektedir.

 

 Bunun dışında elbise ve tuniklerle de kombin yapılabilir. Bu sebeple değişik mevsimlerde kullanılmak üzere bayanların dolaplarında mutlaka bulunan giysilerden biri olmuştur.

 

 Ayrıca tek başına da elbiseye dönüşerek güzel bir kombin oluşturulabilir. Bu sebeple her mevsimde mutlaka elbise olarak da kullanılmaktadır. Günümüzde değişik tasarımlarıyla farklı birçok seçenekleri mevcuttur. Aksesuar ve desenli olarak üretilen feraceler tek başına elbise modeli olarak şıklığa kavuşturabilir. İstenirse sade tasarımları ile, istenirse de aksesuar ve desenli şık modelleri ile gösterişli çeşitler tercih edilebilir.

 

 Yaz Aylarında Kullanılan Tesettür Ferace Modelleri

 

 Yaz aylarında da kullanılabilecek bir çok ferace modelleri bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta hafif bir tasarım ve kaliteli kumaş yapısı ile hazırlanmış olması gerekmektedir. Böylece giyildikten sonra terleme yapmaz, sıkmaz ve rahatlıkla hareket edilebilir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.