sadsad x
asdasd
Modaselvim'de İndirimli Satışlar

Modaselvim'de İndirimli Satışlar

11 Nisan 2018

Kelime anlamı çıkış demek olan outlet sözcüğü tekstil sektörü içinde üretim fazlası ürünlerin uygun fiyatlarla satıldığı bölüm anlamında kullanılmaya başlandı. Böylece dünyaca ünlü markaların ürün çeşitlerini indirimli olarak satın alma imkanı yaratıldı. İnternetteki alışveriş siteleri içinde çok ilgi çeken ve tesettür sitesi olarak tanınan kapalı giyim markaları da kendi bünyelerinde outlet satış sayfalarını açtılar. Tesettür giyimin öncü ismi olan ModaSelvim’in kendi alışveriş sitesi olan modaselvim.com adresinde de outlet satışların revaçta olduğunu fark edeceksiniz. Çünkü satışa sunulan ürünlerin çeşitliliği, sayısı ve fiyatları bunu gösteriyor.

 

Ürün Çeşitliliği Dikkat Çekiyor

Örneğin standart bedenden başlayan ölçüler 34’den 56 bedene kadar çıkıyor. 19 liradan başlayan ve 170 liraya kadar çıkan rakam aralığı ise istediğiniz fiyatta olan ürünleri gösterecek. Böylece neye ihtiyacınız varsa neredeyse tam hedef olarak bulup satın alabiliyorsunuz. Tesettür sitesi içinde dolaşıp fazla zaman kaybetmek istemeyen hanımlar için bu büyük kolaylık sağlıyor. Mesela çalışan hanımlar bir öğle tatili sırasında bütün istediklerini kolayca bulup alabilirler. Çeşitlerin hepsi tek tek ve iki yönlü olarak fotoğraflanmış ve fiyatlandırılmış olarak beğenilerinize sunuluyor.

 

Tuniklerin Şıklığı ve Pratikliği

Tesettür giyimin en şık abiye, günlük elbise, kep, ferace, tunik gibi üst giyim modellerini modaselvim.com içindeki outlet sayfasında görebilirsiniz. Bu yılın modası olan ve asimetrik etek kesimi olarak bilinen lazer kesim hemen öne çıkıyor. Pantolonlarınızın üzerine çok iyi uyum sağlayacak olan bu tunik modeli ile gittiğiniz her yerde şık olabilirsiniz. Tesettür giyimin vazgeçilmez biçimi olan tunikler günlük hayatta büyük kolaylık sağlıyor. Sadece tunik modeli olarak seçebileceğiniz gibi yelekli veya hırka görünümlü tunik çeşitlerini de tesettür sitesi öncüsü modaselvim.com sayfalarında görebilirsiniz. Ana renklerden başka mürdüm, haki, bordo, pudra, fuşya, bebe mavisi gibi ara renklerin bolca kullanıldığı ürünler düz veya desenli çeşitlerde sergileniyor. Davetlerin giyimi olarak bilinen abiye elbiselerin tesettüre uygun çeşitlerini ise kuyruklu, düz, şifon, kemerli, file broşlu, dantel detaylı gibi ayrıntıları ve fiyatları belirtilmiş halde, topluca görmek mümkün. Tesettür modasının ünlü imzaları bu elbiselerde de kalitelerini hemen belli ediyorlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.