Modaselvim.com Da Yeni Sezon

Modaselvim.com Da Yeni Sezon

06 Haziran 2022

 

Tesettür (kapalı bayanların tercih ettiği giyim) modası her geçen gün değişmekte, çeşit ve kapsam olarak arttırılmakta ve güzelleşmektedir. Modaselvim.com sitesi de kendini bu yeni sezon tesettür olarak adlandırdığı yeni parça ve kıyafetlere, birbirinden farklı desenlere ve takımlara hazırlamış ve müşterilerine sunmuştur. Her renk ve desenden, yazlık kumaş seçilmiş ve özenle dikilip, hazırlanıp müşteriye sunulmuştur.

 

 Yeni Sezonda Hangi Renkler ve Parçalar Var?

 

 Yaz ayı gelmesi sebebiyle bu yeni sezon tesettür olarak modaselvim.com da açık renkler ve rahat kumaşlar ön plandadır. Daha çok yeşil, mavi, sarı, krem, beyaz, pembe gibi canlı ve açık bahar tonları bu sezonda belirlenmiştir. Yaz ayının vazgeçilmez canlı tonları yeni sezonda müşterilerle buluşacak tesettürlü hanımları sevindirecektir. Parça olarak yazlık kumaşlar tercih edilmekte, terletmeyen ve teri göstermeyen ince parçalar ve kumaşlar bu sezonda yerini alacaktır. Mayo çeşitleri arttırılmış, deniz ve sahil kombinleri yeni sezonda karşımıza çıkmaktadır.

 

 İkili Takım ve Elbise Modası Bu sezonda Yine Olacak mı?

 

 Bu sezonda ikili takımlar ve elbise yine zirvede olacak. Zira yazın tek parça tercih edilen ve tek giyim olarak seçilen elbise olması hasebiyle, bu sezonda tek giysi olarak zirvede yer almaktadır. İkili takımlar tesettürlü hanımlar tarafından çok tercih edilmekte ve kullanım ve giyim açısından hanımlara kolaylık sağlamaktadır. İkili takım aynı elbise gibi giy çık olarak kombinlenmiş rahat parçalardan oluşmaktadır.

 

 Yeni Sezon Dış Giyim Nasıldır?

 

 Açık renk ve ince kumaşlardan yapılmış kap ve feraceler bu sezon yerini alacaktır. Birbirinden farklı renklerle üretilmiş trençkotlar, düğmeli, desenli, işlemeli, nakış detaylarına sahip, çiçekli, taş ve inci işlemelerine sahip, pullu, kemerli-kemersiz fermuarlı-fermuarsız, kapüşonlu-kapüşonsuz zincir detayı, gizli düğme seçeneği, medine ipeği kumaşı, bolero görünümlü kesimi ve şekli farklı birbirinden güzel mevsimlik feraceler ve mevsimlik dış giyim bulunmaktadır.

 

 Kapsam ve çeşit bakımından müşteriyi zorlaştırmayacak her tür desen ve kumaştan dış giyim mevcuttur.

 Modaselvim.com sitesi yeni sezonda büyük ve fırsat dolu kampanyalarıyla tesettürlü hanım ve diğer müşterilerinin ilgisini çekecek düzeyde bir hazırlanma gerçekleştirmiş ve bireylerin önlerine konmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.