sadsad x
asdasd
Modaselvim Tesettür Giyim Modelleri

Modaselvim Tesettür Giyim Modelleri

27 Temmuz 2018

Tesettür giyimi tercih eden bayanlar, giyim parçalarını kombine ederken daha doğru seçimler yapmak durumundadır. Eskiden sadece koyu renkli kumaşlardan üretilen tesettür giyim parçaları, günümüzde çeşit, renk, model, tasarım ve boyut açısından çok farklı seçeneklere sahiptir. Tesettür giyim kategorisinde kaplar, etekler, tunikler, yelekler, pantolonlar, ceketler, eşarplar, şallar, uzun elbiseler, günlük elbiseler, trikolar ve benzeri parçalar yer almaktadır. Her yıl tesettür giyim modası değişmekte, iklim şartlarına göre tüketiciye daha rahat kullanım sağlayan kaliteli kumaşlar üretilmektedir. Tüm bedenlerde en sık tercih edilen tesettür giyim modelleri kaplar, bol paça veya dar paça pantolonlar, kolları nakışlı, dantelli veya güpürden oluşan tunik modelleri ve eşarp ya da şal kombinasyonlarıdır.

 

 Tesettür Giyim Modasındaki Değişiklikler

 

            Geçmiş zamanlarda tesettür giyim klasik bir tarzda moda anlayışına sahipti. Bazı tesettür modacıları hala klasik tarzı devam ettirirken değişik aksesuarlarla tesettürde modern bir hava yakalayabiliyor. Artık tesettürlü genç bayanlar tek düze klasik modelleri tercih etmemektedir. Tasarımcılar daha farklı tarzlara sahip olan kaplar, etekler, başörtüleri arayan bayanların ihtiyaçlarını karşılamak için tesettür giyim modasında değişiklikler yapmaktadır.

 

 2018 Tesettür Giyim Modası Nasıldır?

 

 2018 yılında fular yaka veya krep kumaştan üretilen gömlekler ilk tercihler arasındadır. Kış aylarında fular yaka ceketler ve montlar ile kombinasyonlar yapılmaktadır. Kapitone model mont ve ceketlerde genellikle 2 renk kullanılıyor. Mevsim değişikliğiyle birlikte farklı çiçekli modeller birbirinden farklı kıyafetlerle kombine edilebilir. Çiçekli kumaşlar eteklerde, abiyelerde ve tuniklerde sıkça görülebilir. Bu yıl özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde fiyonk detayıyla hareketlendirilen renkli pelerin modelli pardesüler görülecektir. Senenin renkleri ise vizon, taba, toz pembe ve bordodur. Feracelerde yarasa kol detayı, payetler, pullar, özellikle kol ve omuz kısımlarında görülen çiçek desenleri ve güpürler sıkça görülecektir.

 

 Yeni Sezonda Fiyatlar Nasıl Olacak?

 

 Bu sezonda da fiyatlar her yıl olduğu gibi değişiklik göstermektedir. Tesettür giyim modellerinde kullanılan malzeme ve işçilik farkından dolayı net bir şey söylemek mümkün değildir. Günlük tesettür giyim modelleri ile özel günler için tasarlanan tesettür abiye elbiselerinin fiyatları birbirinden çok farklıdır. Uygun fiyata tesettür kıyafetleri satan mağazalarda 19.90 - 29.90 gibi fiyatlardan başlayan modeller bulunabilir. İnci, pul ya da taş işlemeli, simli iplikli ve nakış işlemeli modellerde fiyatlar biraz fazla olmaktadır. Bazı mağazalar kıyafetlerle birlikte ayakkabı ve çanta kombinasyonlarında kampanya yapmaktadır. Bu kampanyalar ile bayanlar hem ekonomik kazanç elde edebilir hem de ayrıca çanta ve ayakkabı aramak zorunda kalmazlar.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.