sadsad x
asdasd
Modanın Kalbi Tesettürde Atıyor

Modanın Kalbi Tesettürde Atıyor

30 Kasım 2018

Son yıllarda oldukça popüler olan tesettür giyim sektörü, gün geçtikçe daha fazla marka ve modeli bir arada bulunduruyor. Renk renk, desen desen tesettür giyim ürünleri, tekstilin kalbi olan ülkemizde oldukça büyük bir Pazar haline geldi. Pastadaki büyük payı alan tesettür giyim, tesettürlü bayanların rağbet gösterdiği en önemli sektörlerin başında geliyor.

 

 Tesettür Giyimdeki Moda

 

            Uzun tunikler, bol pantolonlar, elbiseler ve hatta etekler bile tesettür giyime uygun bir hale getirildi. Geçtiğimiz yıllarda günümüzde olduğu kadar popüler olmayan tesettür günlük elbiseler özellikle bu yıl tüm tesettürlü kadınlar tarafından oldukça tercih ediliyor. Şık olmasının yanında rahatlığıyla da ön plana çıkan tesettür günlük elbise modelleri, kişinin kolayca kombin yapmasını sağlayarak hem gündüz hem de gece şıklığı katıyor.

 

 Tesettür Giyim Kombinleri

 

            Tesettür giyimdeki kombin seçenekleri günümüzde oldukça arttı. Tesettür giyime rağbetin artması sektör devi firmaların tesettür giyime yönelmesindeki nedenlerden biri. Daha önce olmadığı kadar renkte ve desende olan tesettür günlük elbise modelleri kadınlar tarafından kolayca kombin edilebiliyor. Her mevsim rahatlıkla kullanılabilen elbiseler genellikle diz altı veya dirseğe kadar uzanıyor. Bahar aylarında desenli, çiçekli ve renkli modellerin ön plana çıktığı elbiseler, kış aylarında yerini triko takımlara ve daha koyu tonlara bırakıyor. Kesimi sayesinde fazla kilolu olan kişiler tarafından da büyük rağbet gören tesettür günlük elbise modelleri yalnızca tesettürlü kadınlar tarafından değil, toplumun her kesimi tarafından tercih ediliyor. Hamile kadınların da öncelikli tercihi olan bol ve rahat elbiseler ve yaşa ve her zevke uygun modelleri ile göz dolduruyor.

 

 Tesettür Elbiselerin Fiyat Aralığı

 

            Tesettür elbiselerde fiyat aralığı oldukça geniş; sosyoekonomik durumu ne olursa olsun herkes için uygun elbiseler var. Türkiye, tekstilin başkenti olduğu için üretim ülke içinde yapılıyor. Ham madde de Türkiye’den sağlanınca fiyatların uygun olması kaçınılmaz oluyor. Mağazalar belirli dönemlerde yaptıkları kampanyalar sayesinde her bütçeye uygun tesettür elbise modelleri üretirken internet siteleri de kişinin bütçesine uygun modellere bir de hizmet bedeli masrafını çıkararak satış fiyatı öneriyor. Bu sayede tüketiciler bütçelerini yormadan elbiselere ulaşabiliyor.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.