sadsad x
asdasd
Moda Selvim'de Tesettür Kombin

Moda Selvim'de Tesettür Kombin

26 Eylül 2022

Kadınlar giyinirken oldukça çok özen göstermektedirler tesettürlü veya tesettürlü olmaları fark etmez. Tesettür kombin için önemli olan başörtü ve tesettür kurallarına uymasıdır. Tesettürlü kadınlar için şıklık ve rahatlık gibi konular sonra gelir. Bu ihtiyaca uygun olarak son yıllarda pek çok firma tesettürlü kadın giysileri üretmeye başlamıştır ve böylece tesettürlü kadınların tek dertleri şık olan kombini yapmak kalmaktadır. Tesettürlü kadınlar için uygun giysileri üreten firmalardan en çok bilinenlerinden biri de Modaselvim.com’dur. Firma oldukça geniş yelpazede hizmet vermektedir.

 

Tesettür Kombin Fikirleri

 

Etek Kombin Fikirleri

 

Etek kadınların oldukça sevdiği ve tercih ettiği bir giysidir. Tesettürlü kadınlarda tesettür kombin yaparken çok sık etek kullanmaktadır. Tesettür için uygun olan etekler uzun olmaktadır bu yüzden üstüne giyilen kıyafetler çok uzun olmamalıdır. Üstüne çok uzun olmayan gömlek ve bluzlar giyilmesi oldukça şık duracaktır. Ayrıca son zamanların ceket modasına uygun olarak kısa olmayan bir ceket giymek oldukça şık duracaktır.

 

Pantolon Kombin Fikirleri

 

Genç tesettür kombinlerinde ve çalışan tesettür kombinlerinde pantolon oldukça sık kullanılmaktadır. Geniş ve rahat olmalarından dolayı çok sevilmektedirler. Pantolonlar için kombinlerde üst olarak seçenekler epey fazladır. Etekler gömlekler, tunikler, hırkalar, bluzlar ve ceketlerle oldukça kolay kombin olurlar.

 

Pantolon kombinlerindeki gömlek ve bluz seçimlerinde düz renkler ve daha az detaylı olanlar çalışan kadınların tercihi iken daha çok renkli ve hareketli olan modeller genç kadınların tercihidir. Tunik-pantolon kombinleri daha rahat olmasından dolayı tercih edilmektedir. Rahatlık arayan kadınlar tarafından oldukça çok tercih edilmektedir.

 

Eşofman Kombin Fikirleri

 

Rahatlığı ve şıklığın bir arada isteyen kadınları tercihi eşofman takım veya tekli parçalarındadır. Rahatlığın ön planda olduğu günümüz modasında şık ve güzel eşofmanlar bulmak oldukça kolaydır. Gençler tarafından daha çok tercih edilse de daha ileriki yaşlardaki kadınlar için uygun modellerini de bulmak mümkün.

 

Tesettür Takımlar

 

Kombin yapmak için her parça için ayrı ayrı uğraşmayı engelleyen takımlar her tarza ve modaya uygun olarak bulmak mümkündür. Tunik- etek, tunik- pantolon, aerobik takımlar, gömlek- etek, gömlek- pantolon ve eşofman takımlar yani hangi tarz arzu edilirse ona uygun takım bulmak hiçte zor değil.

Moda Selvim kombileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve genniş ürün yelpazemize göz atmak isterseniz https://www.modaselvim.com/kombin-elbise adrresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.