sadsad x
asdasd
Moda Selvim'de Tesettür Abiye

Moda Selvim'de Tesettür Abiye

03 Ekim 2022

Tesettür abiyeler kadınların özel günler için tercih ettiği giysilerdir. Tesettür abiyeler tesettür giyim sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Şık olunması gereken zamanlarda ve özel günlerde tercih edilen tesettür abiyeler model ve tasarımlar olarak oldukça geniş yelpazede ürün hizmeti sunmaktadır. Tesettür abiye konusunda en büyük hizmeti verenlerden biri de diğer tesettür ürünleri ile Modaselvim'dir.

 

Tesettür Abiye Çeşitleri

 

Tesettür abiye çeşitleri oldukça fazla ve çeşitli olmaktadır. Daha temel olarak aşağıda olduğu gibi açıklamak mümkün:

 

- Günlük hayatta da kullanılabilir abiyeler

 

Son dönemlerde sadece özel günlerde giyilebilen fazla gösterişli abiyelerinin yerini daha sade ve daha sonrası kullanım için de uygun olan abiyeler tercih edilmeye başlanmıştır. Günlük kullanım için yapılan bu abiyeler daha sade olsalar da oldukça şık ve farklı modellere sahiptirler. Farklı renk ve tasarımları olduğundan istenen modelli kısa sürede bulmak mümkün. Daha çok düz kesim tercih edilmektedir.

 

- Günlük kullanıma uygun olmayan abiyeler

 

Abiyeleri günlük kullanımdan hoşlanmayan ve sade olan modellerden hoşlanmayanların tercih ettiği abiye modelleri oldukça gösterişli ve detaylı olmaktadırlar. Klasik düz kesim dışında da a kesim, prenses kesim gibi farklı kesim modelleri ile de oldukça şık abiyeler bulmak mümkün. Zarif ve detaylı olmaları da bu abiyeleri oldukça öne çıkarmak. Farklı renk seçeneklerini ve farklı kumaş yapılarında bulmak mümkündür.

 

- Takım Abiyeler

 

Takım olan abiyeler hem şık olmaları ile hem de farklı bir tarz arayanlar için ilk akla gelen seçeneklerdendir. Pantolon ve üst veya etek üst gibi modelleri mevcuttur. Üst olarak detaylarla bezenmiş gömlek, bluz veya ceketler olabilmektedir. Ayrıca abiye elbiselerle iki kombin yapan ceketli takım modelleri de mevcuttur.

 

Yukarıda sayılan abiye modellerine ek olarak markaların kendilerine özgü olarak tasarladığı modelleri de saymak mümkün. Ayrıca tesettür abiye yapıldıkları kumaşlar ve sahip oldukları farklı farklı kesimler ile de farklı modeller oluşturmuşlardır. tesettür abiye modelleri Modaselvim web sitesinde mevcuttur oradan herkese uygun olan modeli bulmak mümkün. Tesettür abiyeler ile kullanılan kombin tamamlayıcıları da oldukça önemli bir konudur. Kombin tamamlayıcı olarak kullanılan abiye çantalar, abiye ayakkabılar, abiye takılar da olmazsa olmazlardan.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alıp ve abiye ürünlerimizi daha yakından incelemek isterseniz https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.