sadsad x
asdasd
Moda Selvim’de Öne Çıkan Pardesü Ferace Modelleri

Moda Selvim’de Öne Çıkan Pardesü Ferace Modelleri

17 Ağustos 2017

Kışa hazırlıkta bir numaralı dış giyim pardesü ferace. Drape, fular, kot, fermuar detaylar ile pardesü ferace modelinin zarafeti korunuyor. Moda Selvim kadınlarımızın refah ve şık giyinebilmesi için üretmeye devam ediyor.  

Pardesü ferace modelleri son bahar ve kış mevsiminde özellikle sizin büyük destekçiniz olacaktır. Yaz aylarında da hafif kumaş yapısı ile serin günlerinize destek olacak bir modeldir. Pardesü kendi kalıbına münhasır bir yapıya sahip, ferace ise daha yeniliklere açık bir model. Bu iki birbirine yakın modelin birleşimi olan pardesü ferace modeller. Kumaş ve detaylandırmaları ile farklarını ortaya koyuyor.

Pardesü Ferace Modellerinin Şıklık Farkı

Çift düğme modellerin ne denli dikkat çekici olduğunu hepimiz biliyoruz. İşte çift düğme farkını pardesü ferace üzerinde de göstermiş durumda. Etek kısmında yer alan güpür detaylar klasiğin zarafetini modele yerleştirmiş adeta. Çift düğme genelde spor giyimi çağrıştırır ama bu modelde klasik ile bütünlük kazanmış. Eteğin ön bölümünde yer alan pile ayrıntısı ile zengin bir model olduğunu ispatlamış görünüyor. Dış giyimde asil ve vakur duruşunu korumak isteyen bayanlarımızın favorisi olmaya hazır.

Bolero geçen yıllar en revaçta giyim olarak kendini gösterdi. Birçok model üzerinde de bolero detayına rastlamak mümkün. Trençkot ve gömlek modellerinden önümüze çıkıyor. Aynı zamanda bolero birçok tesettür gelinliğin de kurtarıcısı olarak bilinir. Pardesü ferace modelinde kullanılan bolero ayrıntısı da hanımların ilgisini çekecektir.

Bolero görünümlü pardesü ferace modeli için tıklayınız

Varak detay elbiselerde bu yıl çok ön plana çıktı. Otantik ve mistik bir hava katan varak detay, pardesü ferace modellerinde de dikkat çekici bir görünüm sağlıyor. Tarihi kıyafetlerden hoşlanan ve tarihin şıklığına hayranlık duyan bayanlarımız bu modeli çok sevecektir. Her iki omuz bölümünde yer alan varak unsuru ile ilgi çekiciliğini koruyan bir model. Mistik zerafeti ayaklandıran bu modelleri incelemenizi öneririz.

Omuzları varaklı pardesü ferace modelini incelemek için tıklayınız

Moda selvim siz müşterilerine şıklığı kolaylık ile beraber sunuyor. Çok seveceğiniz çeşitli modeli online alışveriş sitesinde bulunduruyor. Kapıda ödeme, ücretsiz kargo ve yurt dışına siparişin olması gibi müşterileri memnun eden ayrıcalıklara da sahip. Daha detaylı bilgi edinmek için Moda Selvim hesabını ziyaret etmenizi öneririz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.