sadsad x
asdasd
Moda Selvim Yeni Sezon Tesettür Modelleri

Moda Selvim Yeni Sezon Tesettür Modelleri

29 Eylül 2022

Tesettür modasında kış- sonbahar sezonu için oldukça şık kombin seçenekleri bulmak mümkün. Bu yeni sezon tesettür giyim ürünlerini modaselvim.com’da bulmak oldukça kolay. Modaya uygun olan kombinler yapılması gereken sadece kendi tarzına ve zevkine olan parçayı bulmaktır.

 

Yeni Sezon Tesettür Trendleri

Hırkalar ve Yelekler

Kış ve sonbahar sezonun en çok tercih edilen parça hiç şüphesiz hırkalardır. Hırka sıcak tutmasının yanında bir kombin tamamlayıcı olarak her dönem tercih edilebilmektedir. Uzun veya kısa olan daha koyu renkli olan hırkalar kış ve sonbahar için tercih etmek mümkündür. Yelekler yeni sezonda uzun ve kısa olan modelleri ile kombinlerde yer edecektir. En çok tercih edilen dış giyim ürünü olan yelekler kış için uygun olan kumaşlardan üretilmektedir.

Ferace 

Feraceler tesettür için çok önemli bir parçadır. Yeni sezon tesettür ürünleri arasında da yerini almıştır. Yazlık olan daha hafif ve ince olan modellerinin yerini daha kalın kumaştan yapılan modelleri almaktadır. Ferace her sezon tercih edilen ve sevilen bir giysidir.

Kaban 

Kış aylarında en çok ihtiyaç duyulan parça hiç şüphesiz kabanlardır. Şık bir yere giderken veya sadece soğuktan korunmak için kabalar giyilmektedir. Özel bir gün için kullanılan kabanlar daha az yer kaplayan daha derli toplu ve detaylara sahip olan modeller seçilmektedir. Ayrıca bu tür kabanların geniş bir tasarım ve renk seçenek listesine sahiptir. Daha sıradan ve günlük kullanıma uygun olanlar daha az detay ve renk seçeneğine sahiptir.

Tesettür Takımlar

Tesettür takımlar her mevsim giyilmesi mümkün olan bir kombin örneğidir. Takımlar yazın daha koyu renkli ve daha kalın kumaşlı olsalar da farklı modellerini de bulmak mümkündür. Takımlardan ise daha çok pantolon- ceket, pantolon- kazak ve kışlık eşofman modelleri tercih edilmektedir. Özel günlerde de giyilmesi mümkün olan takımlar çokça tercih edilmektedir.

Kazak ve Tunikler

Kazaklar yeni sezonda tercih edilen bir diğer giysidir. Daha büyük bedenleri olan kazaklar pantolon veya özel günlerde etek üstünde kolaylıkla kombin olabilmektedir. Kazaklar geniş bir renk ve model yelpazesine sahiptir istenen tasarımı bulmak çok kolay. Tunikler her mevsim olduğu kış ve sonbaharda da kolaylıkla giyilmektedir. Daha kalın olan kumaşı ve farklı renk seçeneği ile çok uygun bir tercihtir.

Yeni sezon ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve geniş ürün yelpazemize göz gezdirmek isterseniz https://www.modaselvim.com/sonbahar-kis adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.