sadsad x
asdasd
Moda Selvim Yazlık Ferace Modelleri

Moda Selvim Yazlık Ferace Modelleri

13 Temmuz 2022

Ferace kullanımı en modern ve tarz görüntü oluşturan ürünlerden biri olarak tercih edilmektedir. Renk seçeneklerinin fazla olması bu feracelere duyulan ilgiyi de arttırmaktadır. Son sezonun en çok tercih edilen parçalardan biri olarak siyah renk yazlık ferace seçenekleri kombinler için kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Bu ürünler taş detayları ile şık bir form kazanmaktadır. Yazlık ferace seçenekleri son zamanların tüm popüler tesettür kombinlerinde de yer almaktadır. Üstelik tasarlanan ürünler arasında yazlık kullanıma en yakışan ferace çeşitleri site içerisinde yer almaktadır.

 

Salaş Kesim Şeklinde Tasarlanan Yazlık Ferace Ürünleri

 

Salaş kesim ferace modelleri yaz aylarında kullanımı en rahat olan parçalardan biridir. Özellikle tarz görünüm kazanarak ürünlerde rahatlık isteyen kişilere özel birbirinden farklı renkte ferace tasarımı oluşturulmaktadır. Ürünler salaş ve rahat kesim şeklinde hazırlanarak satışa çıkarılmaktadır. Pek çok tesettür elbise ve kombin üzerinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ferace seçenekleri aynı zamanda hanımlara yeni kombinler oluşturmada da yardımcı olmaktadır. Ürün tasarımları arasında yer alan taş detaylı parçalar bu sezonun yazlık ferace modelleri arasında yer almaktadır.

 

Canlı Renkler İle Hazırlanan Ferace Modelleri Sipariş Etme

 

Kaliteli kumaş tercihi ile oluşturulan tasarımlar pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Sezonun tüm modelleri site içerisinde hazırlanarak satışa çıkarılmaktadır. Yazlık ferace modelleri bu sezon sarı ve pembe başta olmak üzere farklı canlı tonlarda hazırlanmaktadır. Canlı ton kullanımı 2022 sezonunun en öne çıkan parçaları arasında yer almaktadır.

 

Üstelik tasarlanan ürünlerin salaş kesim olması da günlük kombinler için en uygun parça önerisi oluşturmaktadır. Hazırlanan her parça için pek çok kişi sitemiz üzerinden sipariş kaydı oluşturarak ürünleri adresinden teslim almaktadır.

 

Tesettür Kombinleri Üzerinde Kullanılan Ferace Modelleri

 

Tesettür kombinlerin en çok kullanılan ürünlerinden biri feracelerdir. Yazlık formda tasarlanan bu ferace modelleri renk seçenekleri ile kişilere yeni görünümler kazandırmaktadır. Hazırlanan ferace tasarımlarında öne çıkan detaylar yaka detayı ve kol detayıdır. Balon kol şeklinde tasarlanan feraceler 2022 yılı yaz sezonu içerisinde en popüler ürünlerden biridir. Özellikle bel oyuntusu bulunan bu feraceler kişileri zayıf göstermektedir.

Ürünlerimiz hakkında daha falza bilgi almak ve ürünlerimizi daha detaylı incelemek için; https://www.modaselvim.com/ferace adresini ziyaret edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.