sadsad x
asdasd
Moda Selvim Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

Moda Selvim Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

27 Eylül 2022

Tunikler sadece tesettürlü kadınların değil neredeyse her kadının dolabında bir iki tane buluna bir giysi haline gelmiştir. Rahat olmaları ve modelde seçim şansı vermesinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. İleri yaştaki kadınlar ve daha genç yaştaki tesettürlü kadınların çoğu kombinlerinde kullanmaktadır.

 

Tesettür Tunik Modelleri

 

Tesettür tunik kış ve yaz sezonları için farklı tarz ve modellere sahiptir. Kışın daha kalın kumaştan üretilen ve çiçeksiz ve daha az detayları olan modelleri tercih edilirken yazın çiçekli ve hareketli olan tam yaza yakışan canlı renkli olan modeller tercih edilmektir.

Gömlek Tarzı Tunikler

 

Gömlek tarzında üretilen kısa veya uzun modellerdir. Gömlek tarzından kasıt tamamı uzun olan gömlek olabileceği gibi yaka ve kol kısımları gömlek tarzı olabilmektedir. Bazı modellerinde önü kısa arka kısmı daha uzun olabilmektedir.

Kazak Tarzı Tunikler

Kış aylarında uzun kazakları andıran bu model kalın kumaş veya yün gibi sıcak olan materyaller ile üretilmektedir. Renk ve uzunluk olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Uzun olanlarında cep ve kemer gibi ekstra olan detayları görmek mümkündür. Kısa olanlarının genellikle etek kısmı daha geniş olmaktadırlar.

Sweet Tarzında Tunikler

Sweet giyen genç tesettürlü kadınların çokça tercih ettiği bir tarz tuniktir. Kazak veya gömlek olan modellerinden daha fazla renk ve tasarım çeşitliğine sahiptirler. Pek çok olası kombinde yer almaktadır. Tasarım olarak uzun, kısa, önü kısa arkası uzun ve iki parça gibi duran çeşitlerini bulmak mümkündür.

 Kış ve yaz aylarında kolaylıkla kullanılması mümkündür. Yazın daha hafif, daha kısa ve daha rahat olan modeller tercih edilirken kış aylarında kazak modellerin uzun olan tasarımları ve diğer kalın olan uzun tasarımlar tercih edilmektedir.

Tunikler ayrıca abiye tunik modelleri olarak da karşımıza çıkmaktadır. Tesettür tunik giyip özel günlerde de giymek isteyen kadınlar daha şık duran ve detayları fazla olan bu modelleri tercih etmektedir. Hem rahat hem de şık bir kombin elde etmiş olunur.

 

Tunikler rahat ve şık modelleriyle son dönemin en çok tercih edilen kombin parçasıdır. Tesettür kombinleri için vazgeçilmez olan tunikleri ve daha fazla olan tesettür giyim ürünlerini modaselvim.com’da bulmak mümkündür.

Tunik ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ve geniş ürün yelpazemize göz atmak isterseniz https://www.modaselvim.com/tunik adresini ziaret edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.