sadsad x
asdasd
Moda Selvim Mevsimlikler

Moda Selvim Mevsimlikler

23 Mart 2021

Mevsimlik olarak alınan kıyafetlerin doğru bir şekilde seçilmesi önemlidir. Şöyle ki, bir mevsim geçişi söz konusu olduğu için havanın sıcak ya da soğuk olması değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle, kombinlerin üzerlerine alınan mevsimlik dış giyim ürünleri ne çok kalın ne de çok ince olmamalıdır. Moda Selvim’ de birbirinden güzel mevsimlik dış giyimler ile bu mevsim geçişlerine kolayca adapte olabilmek mümkündür.

https://www.modaselvim.com/trenckot

Mevsimlik Dış Giyimler

Kalın kaban gibi dış giyim ürünlerinin aksine, serin bahar günlerinin vazgeçilmezi olan mevsimlik dış giyim ürünleri Moda Selvim ile kaliteli olmakla birlikte olabildiğince uygundur. Tesettür giyimin en bilindik parçalarından olan feracenin, mevsimlik olarak rahat edilebilecek türden çeşitleri bulunmaktadır. Bunun yanında, mevsimlik denilince akla mutlaka trençkot gelmektedir. Kombinlerin olmazsa olmazı halindeki bu mevsimlikler, özellikle pantolon üzerinde hoş ve şık durmaktadır.

Moda Selvim’ de Trençkot  

Serin bahar günlerinde en çok tercih edilen kıyafetlerden biri olmakla birlikte, Moda Selvim’ de birbirinden farklı çeşitte trençkot bulunmaktadır. Herkesin kendinden bir parça bulabileceği türden çeşitli mevsimlikler ile şık baharlar geçirmek mümkündür. Hâkî, hardal, bej gibi renklerin sıkça tercih edildiği bu mevsimliklerde her zevke uygun çeşitli renklerde ürünler de bulunmaktadır.

Renklerin yanı sıra şapkalı ya da şapkasız olarak da tercih seçenekleri artırılmış ve kalınlıklarına göre de ayrılmıştır. Her tarza hitap eden çeşitli mevsimliklere Moda Selvim ile uygun fiyatlarla sahip olabilmek mümkündür.

Moda Selvim Kampanya ve Hizmet

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetine dikkat ederek, en iyi şekilde hizmet veren marka tarafından kalite ön plana alınmaktadır. Kaliteli kumaşlarla titizlikle üretilen ürünler, en uygun fiyatlarla müşteriye sunulmaktadır. Güvenli alışverişin adreslerinden biri olan Moda Selvim’ de geçerli sebepler doğrultusunda iade geçerlidir. Bu şekilde, müşterilerine güven veren Moda Selvim internet sitesi üzerinden, kolayca alışveriş yapılabilmektedir.

Her kadının zevkine ve ihtiyacına hitap edebilen çeşitli ve kaliteli ürünlerini müşteriye uygun ve güvenli bir şekilde ulaştıran Moda Selvim’ de müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bahar veya kış sezonlarında çeşitli indirimler yapılarak daha uygun hale getirilen ürünler için özel günlerde de çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.