sadsad x
asdasd
Kombinlerde Tek Rengin Gücü!

Kombinlerde Tek Rengin Gücü!

30 Ağustos 2017

Monokrom yani sokak stilini kendi giyim tarzınıza uygulamak ister misiniz? Peki, nedir bu monokrom stil? Monokrom tarz baştan aşağı tek renk ya da desen ile giyinmektir. Tüm parçalarınızda ton farkı olmamalıdır. Monokrom tarz da siyah ve beyaz renklerin yoğun olarak tercih edildiğini söyleyebiliriz. Peki, sizin tarzınız bir monokrom mu? Monokrom tarzı nasıl uygulayabilirsiniz? Eğer sizde bu akıma ilgi duyuyorsanız gelin hep birlikte bu tarzı inceleyelim.

Daha çok hangi renkleri kullanmaktan hoşlanırsınız? Tek renk giyenlerden misiniz? Yoksa rengârenk giyinmeyi mi tercih edersiniz? Sokak stilini yani monokrom stilini yakalamak oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey baştan aşağı ton farklı olmadan giyinmektir. Genel de bu stil siyah renkte kullanılsa da siz bunu bordo, mavi veya lacivert gibi renkleri kullanarak da kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Kısacası bu tarz da uymanız gereken en önemli kural ton farklı olmadan tek renk giyinmeyi başarmaktır. Siyah dışında bu yılın en çok tercih edilen bordo, mürdüm renkleriyle de bu stili yakalamanız mümkün.

Monokrom Stilini Uygulama

Sokak stilini siyah renk üzerinde kolayca uygulayabilirsiniz. Ton farkı olmadan komple siyah giyinerek bu tarzı kendi üstünüzde görmeniz de mümkün. Monokrom tarzını Piliseli Etekli Kombin Siyah renk ile kendi üstünüzde denemelisiniz. Altına giyeceğiniz siyahın zıt rengi olan beyaz renkli bir ayakkabı anında şık bir görünüm elde etmenizi yardımcı olacaktır. Çanta seçiminiz de aynı mantığı kullanabilirsiniz. Yani siyah bluz mu tercih ettiniz, altına siyah ayakkabı, beyaz çanta ve beyaz etekle de aynı görünüme kavuşabilirsiniz. Siyah ve beyaz tonları ile oluşturacağınız monokrom stili için mutlak olan bir şey var ki o da şık görüntünüzü vurgulamak üzere tatlı bir kontrast oluşturmak için canlı renklerde takı ve aksesuarlarla kıyafetinizi eşleştirmenizdir. Bu kombinasyonu yakaladığınızda muhteşem bir görünüme kavuşacağınızdan eminiz.

İşte Moda Selvim’in Monokrom stiline uygun örnekleri;

  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.