sadsad x
asdasd
Kış Aylarında Tercih Edilen Tesettür Abiyeler

Kış Aylarında Tercih Edilen Tesettür Abiyeler

19 Aralık 2022

Tesettür giyim kategorilerinden biri olan abiye bölümleri pek çok ürünün sunulduğu güncel alanlardandır. Hazırlanan parçaların sezona uygun şekilde tasarlanması ile birlikte yenilikleri daha hızlı keşfetmek mümkündür. Kış sezonu içerisinde tesettür abiye alışverişi yapacak olan kişiler için sıcak tutan parçalara öncelik verilmektedir.

Bunlar arasında yer alan kadife kumaş tesettür abiye modelleri bu sezonun en kurtarıcı parçası olarak bilinmektedir. Üstelik tüm yeni sezon boyunca siyah ve bordo renklerinde hazırlanan bu ürünlere oldukça fazla kişi tarafından ilgi doğmaktadır.

Payet Kumaş Kullanımına Bağlı Şekilde Tasarlanan Tesettür Abiyeler

Payet kumaş kullanımına bağlı şekilde tasarlanan tesettür abiye çeşitleri pek çok kişiye özel bir tasarım oluşturmaktadır. Payet kumaş en şık görünüm sunan ürünlerden biridir. Tasarlanan abiyelerin şıklığı ve görsel anlamda hazırlanan estetik duruşu da bu şekilde oluşturulmaktadır.

Güncel model alışverişi yapacak kişiler için payet kumaş detaylı olan bu abiyelerin etek kısmı düz formda inmektedir. Yuvarlak yaka ya da hakim yaka detayları ile oluşturulan bu modeller güncel olarak abiye sunmaktadır. Tüm tesettür abiyeler için ayrı bir kumaş yapısı hazırlanarak dikim oluşturulmaktadır.

Fiziği İnce ve Uzun Göstermeye Yardımcı Olan Tesettür Abiye Modelleri

Fiziği ince ve uzun göstermeye yardımcı olan tesettür abiye modellerinde bu sezon balık form abiye tasarımları öne çıkan ürünlerden biridir. Özellikle kollarında ve yaka kısmında bulunan volan kumaş detayları sayesinde görünüm şıklığı arttıracak düzeyde oluşturulmaktadır.

Tasarımlarında kullanılan renkler de genel olarak siyah ve haki yeşilidir. Modern ve ince bir kombin oluşturmak isteyen kişiler için tasarlanan bu parçalar sezon boyunca pek çok kişi tarafından satın alınmaktadır. Her parça kendi kategorisi içerisinde en sevilen ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Beli Kemer Detaylı Şık ve Modern Görünüm Sunan Tesettür Abiye Çeşitleri

Tesettür abiye modellerinde belinde kalın kemer bulunan ürünler bu sezonu öne çıkan modern ürünlerinden biridir. Son sezon ürünleri ile tarzına canlılık kazandırmak isteyen kişiler tüm bu ürün seçeneklerini inceleyerek kendi tarzını yansıtacak bir parça satın almaktadır. Yeni sezonda altın sarısı tokalı kemer abiyeler öne çıkmaktadır.

Ürünlerimizi daha detaylı incelemek için ve ürün yelpazemize daha yakından bakmak için https://www.modaselvim.com/tesettur-abiye-elbise  adresini ziyaret edebilirsiniz.   

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.