Tesettür Giyimde Şıklığın Yeni Adı Kap

Tesettür Giyimde Şıklığın Yeni Adı Kap

07 Ağustos 2017

Tesettür giyim de moda çeşitliliğinin artmasıyla beraber kap modellerin de yenilikler ortaya çıktı. Tesettürlü hanımlar kap modellerini yaz aylarında oldukça çok sevdi. 2017 yılının en çok tercih edilen kap modelleri.

Günümüzde kadınların çalışma hayatından dolayı alışverişe vakit bulamayışları, onları online alışverişe yönlendiriyor.  Tesettür giyimde Modaselvim.com online alışverişin en favori adreslerinden biri olarak kendini gösteriyor. Tesettür giyime dair pek çok alternatif ve modayı yakından takip eden modelleriyle tesettürlü hanımlara hitap eden Moda Selvim kap modelleriyle de kendini ön plana çıkarıyor.  Dış giyimde tesettürlü hanımların şık ve modern görünümüne destek veren kap modellerinin hem spor hem klasik tarzda alternatifleri bulunuyor. Modaselvim.com sitesinin kap modelleri kısmında yer alan örnekler içerisinde dikkatleri üzerine toplayan çeşitlerden bazıları ise şunlar. İşlemeli peblum modeli klasik ve şık görünümüyle yaz aylarının serin günlerinde dış giyiminize fark katabilir. Yine yaz ayları modasını yakından takip eden modeller arasında yer alan gül desenli kaplar, hem yazlık bir görünüm hem de mevsim koşullarına uygun bir dış kıyafet olarak şıklığınızı tamamlayacaktır. Daha spor modelleri tercih eden bayanlar için ise omuzlarında zincir apolet detayı bulunan kot kap modelleri ilgi çekiyor.  

Apolet zincir detaylı kap modeli için tıklayınız

Kap modelinin Tesettürlü Kadınlar İçin Önemi

Kadının sosyal değişimi ve gelişimi modanın en önemli ilham kaynağıdır. Moda gücünü ve evrimsel dönüşümünü kadının varlığına borçludur diyebiliriz. Şartların değişimiyle sürekli şekillenen ve şartlara uyum sağlayan, bu uyumu da en iyi giyim tarzıyla ön plana çıkan kadınlar da hayata adapte olmak konusunda en büyük desteği tartışmasız modadan alıyor. Değişen yaşam tarzları ve kadının iş, okul, sosyal hayat gibi daha geniş alanlarda etkin rol oynaması modaya ilham veren unsurlardandır.  Son yıllarda ülkemizde tesettürlü kadınların her alanda aktif rol alması devlet ve kamu alanlarında iş ve eğitim olanağı bulması modayı da bu alanlarda aktif hale getirdi. Günün giyim şıklığını iyi bir dış kıyafetle taçlandırmak isteyen çoğu bayan kap ve kaban modellerinden destek alıyor. Kap, duruş ve özelliğiyle pardesü ve tuniğin bir nevi modern birleşimi diyebiliriz. Bayanların modern yaşamda kendilerine modern bir dış kıyafet alternatifi araması ve rahatlık bakımından tunik modellere yönelişi kap modellerini değerli hale getiriyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.