sadsad x
asdasd
İndirimli Tesettür Giyim Ürünleri

İndirimli Tesettür Giyim Ürünleri

03 Haziran 2019

Yaz mevsimine yaklaştığımız şu günlerde özellikle sonbahar ve kış aylarında giyilen ürünlerde yüzde elliye varan indirimler yapılıyor. Gelecek yılın hazırlığını şimdiden yapmak isteyenlere tesettür giyim indirim seçenekleri büyük bir fırsat olarak sunuluyor. Bunların başında tesettür kaban ve yelek modelleri yer almaktadır. Her ürün görselinin yanında yüzde kaç oranında indirim yapıldığına dair bilgi de bulunuyor.

 

 İndirimli Tesettür Kaban Modelleri

 

 Hem spor hem de klasik tasarımlara ev sahipliği yapan tesettür kaban modelleri indirim oranlarıyla da alıcıların yüzünü güldürüyor. Yüz astarlı gabardin kabanlar, kışın giyeceklerini şimdiden hazır etmek isteyenler için ilk alternatifi oluşturuyor. Aksesuar olarak da kullanılabilen düğmeleri kabanın genel görüntüsüne sportif bir hava katmayı başarıyor. İthal ve son derece dayanıklı bir kumaş türü olan gabardin kumaşından imal edilen bu ürünler en soğuk kış günlerinde dahi maksimum sıcaklık sağlıyor. Sırt kısmında yer alan kapüşonu yağmur ve kar yağışlarına karşı tercihen kullanılabilir.

 

 Tesettür Kabanlarda Diğer Seçenekler

 

 Yüzde otuzluk indirimlerle sunulan diğer kaban seçenekleri arasında deri nakışlı kaşe kabanlar yer alıyor. Dış giyimde de şıklığına önem veren alıcıların büyük oranda rağbet gösterdiği bu ürünlerde deri detayları her yerde farkını gözler önüne seriyor. Kullanılan hakiki deri malzemeleri her daim şık ve lüks bir imaj çizgisi oluşturmaktadır. Diğer kaban çeşitleri gibi bu ürünler de astarlı olup içi göstermez. Ekstra korunaklı ürün tercihi bulunanlar yün astarlı kaban çeşitlerine hızlıca göz atabilirler. Bu tesettür giyim indirim kapsamındaki kabanlarda öne çıkan renkler sırasıyla laci, yeşil ve hakidir.

 

 İndirimde Olan Tesettür Ceket Modelleri

 

 Seyyar kemerli yelekler son beş yılda olduğu gibi bu yıl içerisinde de en çok satan indirimli ürünler arasında yer alıyor. Konforlu giyimi ve spor görünümleri ile mevsimlik olarak da giyilebilir. İndirim oranları ise yüzde otuz ile kırk arasında değişkenlik gösteriyor. Mor ve zümrüt yeşilinde olan modelleri küçük taşlar ile süslenmiştir. İsteyenler için açık kot ve kiremit renkli versiyonları da bulunuyor. Lazer kesim peplum yelekler ise özellikle genç nesil tarafından sıklıkla sipariş edilmektedir. Kışlık hırkalar da son seçenekler arasında yer alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.