İndirimli Fiyatlarıyla Tesettür Giyim Ürünleri

İndirimli Fiyatlarıyla Tesettür Giyim Ürünleri

24 Kasım 2018

Bahar ve yaz kreasyonundan sonra geçtiğimiz haftalarda tanıtımı yapılan sonbahar- kış kreasyonu kapsamında satışa çıkarılan ürünlerde de tesettür giyim indirim fırsatları sunuluyor. Bu indirimlerin tarihini önceden bilmek ve buna göre bir alışveriş planı oluşturmakta fayda var. İndirimler kısa süreli olduğu ve belli başlı ürünleri kapsadığı için bayanlar hızlı bir alışveriş rotası çizmeli. İndirim fırsatlarından faydalanan hanımlar 3 al 2 öde ve buna benzer müşteri memnuniyetini sağlayan kampanyalardan anında haberdar olma ayrıcalığına da sahip.

 

 İndirimde Olan Tesettür Mayo Modelleri

 

            Kış mevsimine yaklaştığımız şu günlerde şimdiden tesettür mayo ürünlerini bir sonraki yaz için hazırda tutmak isteyen hanımlar için indirimde olan ilk ürünler bu kategoride yer alıyor. Mayolar vitrinlerde de kendi içerisinde ikiye ayrılıyor. Yarım kapalı ve tam kapalı mayolar özel kumaşlar kullanılarak imal edildiği için kolay kolay lekelenmiyor. Aynı zamanda kolay kuruma özelliği de bir diğer ürün avantajı. Tam kapalı mayoların en önemli özelliği çok renkli tasarımlara ev sahipliği yapıyor olması. Ayçiçeklerine kadar varan geniş seçkisi ile yazın şıklığını şimdiden hazır hale getirmek mümkün. Ürünlerde likra ve polyester gibi müşteri onayını çoktan beridir almış nadide kumaşlar kullanılmaktadır. Klor ve tuzlu su faktörlerinden etkilenmemesi de giyim konforunu sağlamaktadır.

 

 İndirimli Fiyatlarıyla Alıcılarla Buluşan Yelek Modelleri

 

            Farklı renkleri ve kesimleri bulunan yelekler de tesettür giyim indirim kapsamında satın alınabilir. Kışlık hırkalar pulpayet olup daha önce benzerlerine çok az rastlanan renkli görüntüleri de bünyesinde barındırıyor. Kışın içleri ısıtan renkleri arasında yeşil ve bordo ilk sıralarda yer alıyor. Aynı zamanda son iki üç yıldır moda listelerinin zirvesinde bulunan hardal renkli modellere de sahip olmak mümkün. Tüm bu indirimde olan yelek modellerini doğrudan satın almak için online platformlar da kullanılabilir. Ürünlerin değişim ve iade şartları belirtilmektedir. Bol kesim olduğu için kış aylarının vazgeçilmezleri olan yelekler yırtmaçlı ve süet olan modelleri ile de ayrı bir seçenek oluşturuyor. Süet yelekler adeta bir ceket görüntüsüne sahipken taba ve mürdüm gibi alternatif renkleri de alıcılarla buluşturuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.