İndirimli Fiyatlarıyla Tesettür Giyim Seçenekleri

İndirimli Fiyatlarıyla Tesettür Giyim Seçenekleri

12 Kasım 2018

Kadınların beğenilerine tesettür giyim indirim kapsamında sunulan çeşitli giyim ürünleri sade ve çizgi dışı tasarımları ile de dikkat çekiyor. Aile bütçelerini sarsmadan istedikleri tarzda ve kalitede giyinmek isteyen kadınlar 3 al 2 öde kampanyası dahilinde diledikleri ürünleri inceleyebilir ve anında sipariş edebilirler.

 

 İndirimli Ceket Modelleri

 

            Ceket modelleri tesettür giyim indirim kapsamında değerlendirilebilecek ilk ürünler. Birden fazla alımlarda söz konusu indirimler çok daha fazla olmakta ve alınan üç üründen biri bedavaya gelmektedir. Kadınların mevsimlik olarak tercih ettikleri ceket modellerinin başında kot ceketler geliyor. Kot kumaşının spor ve kaliteli yapısı sayesinde her türlü giyim çeşidi ile rahatlıkla kombin yapılabilir. Düğme detayları sayesinde aksesuar ihtiyacına da son veren bu ceketler özellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında giyiliyor. Tam kalıp oldukları için kendi bedenlerinde satın almaları tavsiye edilmektedir. Pantolon ve etek modelleri ile birlikte ikili takım halinde de kullanılabilir.

 

 İndirimli Pantolon Modelleri

 

            Paçası incili olan pantolon modelleri bu senenin en moda pantolon ürünleri içerisinde gösteriliyor. Sade ve minimal tasarımı ile iş yerlerinde ve ofislerinde de tercih edilen bu modellerin paçalarına eklenen inciler şık bir tasarım örneği olarak bayan müşterilerin ilgisini çekiyor. Bir diğer model ise fermuarlı bol paça pantolonlar. Özellikle yolculuklarda ve kısa soluklu tatillerde tercih edilen bu pantolonların en büyük özelliği kolay kolay kırışmaması ve temizliğinin de son derece pratik ölçülerde yapılması. Hem fermuarlı hem de bol paça olan bu modellerde öne çıkan renkler ise kırmızı, koyu somon ve de mürdüm gibi canlı renkler. Son olarak seksenlerin modasını günümüze modern çizgilerle taşımak isteyen kadınlar İspanyol paçalı pantolon modellerine hızlı bir şekilde göz atabilirler.

 

 İndirimli Etek Modelleri

 

            Sezon sonu olması nedeniyle indirimli fiyatlarla alıcılarla buluşan tesettür etek modelleri bu kategoride yer alıyor. Gül detaylı pileli etekler hem nostaljik çağrışımları hem de sade tasarımları ile birlikte her mekana direkt olarak uyum sağlıyor. Likralı kalem etekler ise özellikle aktif olarak iş hayatı bulunan kişilerin ofis ve iş yerlerinde uygun ayakkabılar ile tercih edebilecekleri bir diğer ürün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.