sadsad x
asdasd
İndirimde Olan Tesettür Giyim Seçenekleri

İndirimde Olan Tesettür Giyim Seçenekleri

18 Aralık 2018

Ürün görsellerini kataloglarda rahatlıkla inceleyebilen müşteriler tesettür giyim indirim reyonundaki modelleri de sepetlerine ekleyebilir. Her modelin önden ve yan profillerden çekilmiş fotoğrafları bulunduğu için tüm ürünler hakkında detaylıca bilgi edinmek mümkündür. Hem estetik hem de ekonomik alışverişlerin merkezi konumunda olan bu ürünlerde kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir. Aynı zamanda yeni bir seçenek olarak yurt dışına gönderimler de söz konusu olabilmektedir. Kıyafetlerle ilgili sorusu ya da şikayeti bulunan herkes müşteri hizmetleri numarasını arayarak bilgi alabilirler. Güvenlik alışveriş sistemi ile birlikte online platformlarda görücüye çıkan bu ürünlerde iade ve değişim koşulları da müşteri memnuniyetini sağlayacak oranda yeniden yapılandırılmıştır. Özellikle kampanyalı ürünlerde aynı renk ve türdeki ürünlerin değişimi ücretsiz olarak yerine getiriliyor.

 

 İndirimde Olan İlk Ürünler: Tesettür Elbiseler

 

            Kadın alıcılar için elbiselerin yeri her tarihte ayrı olmuştur. Düğünlerde, davetlerde ve gündelik gezintilerde tercih edilen bu elbiseler tesettür giyim indirim fırsatları kapsamında değerlendirilebilir. Sonbahar - kış kreasyonu kapsamında tanıtımı yapılan ve yüzde yetmişe varan indirimleriyle bütçe dostu olan ilk ürünler boğazlı triko elbiselerdir. Hem soğuk havaların olumsuz etkilerinden koruyan hem de sade çizgisiyle şıklığı her mekana taşıyan bu ürünlerde gri, mor ve bordo gibi renk seçenekleri de mevcut. Uygun çanta ve topuklu ayakkabı aksesuarları ile pratik bir şekilde kombini yapılan bu elbiseler bahar aylarında da mevsimlik olarak tercih edilebilir. Bir başka indirim kapsamında değerlendirilebilecek olan elbise türü ise balon kolları ve çiçek nakışları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu modellerde de gül kuru, haki ve taba gibi orijinal renklerden bir derleme yapmak mümkün.

 

 Sezon İndirimi Kapsamındaki Diğer Ürünler

 

            Çift renkli abaya ürünleri kap ve kaban modellerine alternatif olarak üretilmiş ve çok geçmeden büyük bir müşteri kitlesi tarafından benimsenmişti. Bu ürünlerde sezon indirimleri fırsatlarından faydalanmak isteyenler ellerini çabuk tutup 2 al 1 öde gibi kampanya seçeneklerinden de faydalanabilirler. Siyah - latte ve mürdüm - ekru gibi birbirleriyle mutlak uyumlu renkleri tek çatı altında toplayan bu modeller aile bütçesine dikkat eden kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.