sadsad x
asdasd
İndirimde Olan Ceket Ve Tulum Modelleri

İndirimde Olan Ceket Ve Tulum Modelleri

07 Kasım 2018

Özellikle aktif olarak iş hayatı bulunan kadınların gardıroplarında fazla miktarda bulundurduğu ceket ürünleri tesettür giyim indirim kapsamında yer alan ilk ürünler. Aynı zamanda sıklıkla abiye ve elbiselerin üstüne de kombin yapılabilen ceketler tunik ve gömlek modelleri ile de ikili takım oluşturması açısından tercih sebebi. Bu kadar çok tercih ve talep edilen ceket modellerine gelen büyük indirimler ile birlikte mağazacılık sektöründe de hareketli günler yaşanıyor. Bir daha olmaz diyerek indirimin tadını çıkaran müşteri kitlesi aynı zamanda tulum modellerine de bir göz atabilir.

 

 İndirimdeki İlk Ürün: Dantelli ve 2'li Tulum Modelleri

 

            Dantelli 2'li tulum kombin seçenekleri müşteri kitlesi için büyük oranda rağbet unsuru olmaya devam ediyor. Dantellerin ince ince işlenmesi ile el işçiliğinin zirve yaptığı bu ürünler dantele ek olarak dabıl kumaş ile birlikte imal ediliyor. Şıklığın ve zarifliğin yanına konforlu ve havadar giyimlerin de önünü açan bu modeller her yaştan ve her beğeniden kadının ilk tercihleri arasında gösterilmektedir. Bisiklet yakalı olduğu için her türlü kolye aksesuarına açık olmaktadır. İsteyenler online olarak da siparişlerini verip ürünün adreslerine ulaştırılmalarını bekleyebilir. Mürdüm, mint ve bebe mavisi gibi artık iyiden iyiye moda olduğunu hissettiren renkler bu kıyafetlerde de mevcut.

 

 Seyyar Yelekli Tulumlar ile Hem Ucuz Hem Özgün Giyimler

 

            Kadınlar için ucuzluk kadar şıklık da önemli. Bu nedenle seyyar yelekli üretimi ile göz kamaştıran tulum modelleri de tesettür giyim indirim fırsatları ile vitrinlerde arzı endam ediyor. Seyyar yeleği sayesinde bu zamana kadar hem klasik ölçülerde imal edilmiş olan tulum modellerine ekstra bir spor havası da katılmış oluyor. Ürünü deneyenler son derece memnun olup yeni nesil tarafından da satın alınmaya başlandı.

 

 İndirimde Olan Ceket Modellerine Kısa Bir Bakış

 

            Düğmeli kot ceketler de indirimde yer alan son ürün olarak ayrı bir kategoride yer almaktadır. Kot kumaşının gündelik hayat içerisindeki pratik kullanımını bilen kadınlar kot kombinasyonu yapmak için de bu ürünlere yöneliyor. Tam kalıp olarak üretilen bu modeller sivri yakalıdır. Düğmeleri önden kullanılabilir biçimde cekette bulunmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.