sadsad x
asdasd
İlkbahar Tesettür Modasında Modaselvim

İlkbahar Tesettür Modasında Modaselvim

02 Nisan 2021

Tesettür giyim alanında kendisini en iyi şekilde göstermek ve kombinlerini sezona uygun şekilde yapmak isteyen kişiler yeni sezon tesettür giyim ürünlerine göz atarak alışverişlerini tamamlamaktadır. Yeni sezon ürünleri içerisinde desenlerin bol miktarda kullanıldığı tunik ve bluzlar ilk sırada yer almaktadır. Bu tunik ve bluzlar ilkbahar ve yaz aylarını yansıtacak şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Desenli kumaş örme bisiklet yaka bluzların kol ucu kısımlarının lastik şeklinde olması bluzun rahatlığını ön plana çıkarırken aynı rahatlık tasarlanan tuniklerde de görülmektedir.

Desenli Kumaş Tesettür Bluz Modası

Tesettür giyim alanında en iyi tasarımları sunan moda akımlarından biri tesettür bluzladır. Yumuşak dokulu desenli kumaş tesettür bluzlar ile yaka ve kol ucu kısımlarının lastik şeklinde tasarlanması sezonun en rahat parçasını ortaya koymaktadır. Desenli kumaş modasından yararlanmak isteyen kişiler için önerilen bu parçalar genel olarak diz boyuna gelmektedir. Hem tunik hem de bluz modasını aynı anda yansıtan kişiler bu parçalar ile pek çok rahat günlük kombin oluşturmaktadır. Yeni sezon ürünlerinden yararlanmak isteyen kişiler sitemizi ziyaret etmektedir.

Tesettür Tunik Modasında Desenli Modeller

Tesettür giyim modasını yansıtan parçalar arasında yer alan tunikler, yeni sezon desenli kumaş özelliği ile oldukça fazla sevilmektedir. Bu ürünler arasında kendi tarzını yansıtacak seçimler yapmak isteyen hanımlar renk ve beden seçeneklerini incelemektedir. Daha hareketli ve canlı bir tarzı olan kişiler için renkli çiçek desenleri olan bluzlar tercih edilmektedir. Tesettür tunik kombini oluşturmak isteyen kişiler için önerilen bu desenli parça, sezonun en rahat ürününü sunmaktadır. Altına giyilen jean pantolon ile muhteşem kombin görünümü sağlanmaktadır.

Desenli Tunikler İle Kombin Oluşturma

Desenli tunik modası ile ilkbahardan yaza geçiş döneminde kombin oluşturmak isteyen kişiler desenleri ile göz kamaştıran bu modellere göz atmaktadır. Desenli tuniklerin altına kombin için önerilen parçalardan biri jean pantolonlar ile beyaz İspanyol paça pantolonladır. Günlük kombin için en uygun parça önerisi sunan desenli tunik ve jean pantolon salaş kombin uygulaması yapmak isteyen kişiler için de bir öneri oluşturarak sezonun modasını net şekilde yansıtmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.