sadsad x
asdasd
İlkbahar Tesettür Modası

İlkbahar Tesettür Modası

27 Nisan 2021

Kadınların merakla beklediği ilkbahar sezonu kendini yavaş yavaş göstermeye başladı. Her kadın gibi kapalı kadınlar da modayı yakından takip etmekte ve uyum sağlamaktadır. Özellikle yeni ve son parçalarla tesettür markalar modaya yön vermektedir. Bunun içerisinde ilkbahar tesettür modası da var gibi görünmektedir.

İlkbahar Modası Kombinleri

Kıyafet, ayakkabı ve aksesuar seçiminde en zor olanı kombin yapmaktır. Fakat bu sene bunun için çok uğraşacağa benzemiyoruz. Hem kendinden hazır kombinli ürünlerle hem de farklı rengi birleştirmede moda bizden yana gibi duruyor. Özellikle bu sezon sade renklerin uyum içinde olduğu kombinler sade severleri cezbedeceğe benziyor.

Bunun haricinde renkli bir hayata ve ruha sahip olanlar da düşünülmüş. Birçok farklı ve uyumlu renk barındıran kombinler görenlerin içini açmaktadır. Kocaman gül detayları ve dikkat çeken renkleriyle şallar da o uyuma merhaba demektedir. Sizlere sadece bu şıklığa ortak olmak kalıyor.

İlkbahar Ayakkabı Modası

Her yaştan kadına hitap eden ayakkabılar bu sezonda ben buradayım demekte. Özellikle rahat ve şıklığı aynı anda isteyenler çok şanslı. Bu sezon spor ayakkabılar hem göze hem ayağa hitap edecek gibi duruyor. Birçok çeşit ve renkte bulunan spor ayakkabılar her türlü detayı içinde barındırmaktadır. Gökkuşağı gibi rengarenk renkleri içinde barındıran ayakkabılar her kadını büyüleyeceğe benziyor.

Kullanması zor ama zarafetiyle göz doyuran beyaz spor ayakkabılarda ilkbahar tesettür modasında yerini aldı. Bu sezon da her sezon olduğu gibi kadınlara en çok yakışacak ürünler müşteriye sunulacağa benziyor. Aynı şıklı ve rahatlık abiye ayakkabılar içinde söylenmektedir. Birçok kadının tercihi olan taşlı abiye ayakkabılar bu sezonda yerini almışa benziyor.

İlkbahar Abiye Modası

Her renk ve kumaşlarla yine abiyeler çok konuşulacak gibi durmakta. En güzel gün ve gecelerinizde sizleri şıklığa davet eden abiyeler yerlerini aldı. Düğün ve nişan sezonunun da açılmasıyla birlikte rağbet artan abiyelere kadınlardan ilgi büyük. Modaya yön veren ilkbahar tesettür modası bu sezonda çok konuşulacağa benziyor. Birbirinden güzel ince detayları ile küçük farklarla sizleri günün en şıkı haline getirecektir. Abiye kumaşıyla aynı kumaştan olan şallar ile abiyenizi baştan aşağı uyumlu yapabilirsiniz. Bu sezon sizlere birçok fırsat sunan abiyeler her zevke hitap edeceğe benziyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.