sadsad x
asdasd
Her Zevke Uygun Ferace Tasarımları

Her Zevke Uygun Ferace Tasarımları

08 Nisan 2021

Tesettür feraceler gün geçtikçe artan alım talebiyle en üstlere yerleşmektedir. Bütün yaslara uygun birden fazla geçeği bulunan ve farklı renk kaliteli kumaşlardan elde edilen en şık feraceler sadece modaselvimde. Yaz sezonuna ve kış sezonuna uygun ferace çeşitleri bulunmaktadır. Feracenin hem şık hem de sade gösterişten uzak formu nedeniyle her yaştan tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Her vücut formuna da uyan feraceler sizleri olduğundan daha zayıf gösterecektir.

Tesettür Ferace Şıklığı

Ferace tasımlarında, ister sade bir giyim tercih edin ister şık bir görünüm elde etmek isteyin tercihlerinize hitap eden bir ferace modeli ile mutlaka karşılaşacaksınız. Fiyonklu, hakim yaka, sade ve düz ferace çeşitleriyle sizleri modaselvim adresine mutlaka bekliyoruz. Fiyonklu modelimizde gizli düğmeler ile feraceye sade bir elbise formu veriyoruz. Tasarımlarımızı yaparken açık ve kapalı olmak üzere birçok renk çeşidi de kullanıyoruz.

En Kaliteli Kumaş Seçimleri

Kumaş ve kalitesi ve tasarım harikalarıyla bütünleşip sade ve şık bir görünüm elde edebilmeniz mümkün. Kumaşlarının kırışmaz özelliği sayesinde ütü yapma derdi de ortadan kalkacaktır. Fazla hareketli, günlük bir parça arayanlar için, önü yaparak biçiminde ve fermuarlı modeller de modaselvim de mevcut.

Ön ve kol parçalarında yaprak figürleri feracenize şık bir görünüm verirken fermuarlı oluşu ile de son derece kolay bir kullanıma sahip olacaksınız. Yaprakların kenarında taş detayları sayesinde de feraceniz ışıl ışıl gözükecek. Ve kumaşlarının likralı olması ile de günlük hayatta herhangi bir hareket kısıtlaması yaşamayacaksınız. Önü tarafı çapraz bir şekilde devam eden, gizlenmiş metal düğmeleri ile yaşça da olgun kadınların zevklerine hitap edecektir. İster spor ister şık ferace arayın yalnızca hepsini birçok çeşidiyle modaselvim adresinde bulacaksınız.

Farklı Ferace Modelleri ile Sizlerleyiz

Daha konforlu bir ferace tasarımı isteyenler ise yarasa kollu ferace modelini sıkça tercih etmektedir. Bu tasarımda ön tarafta fermuar kullanılmış bel tarafına bir kemer yerleştirilmiştir. Bu kemer sayesinde belini olduğundan bile daha zayıf gözükecek ve şık bir görünüm elde edeceksiniz. Fermuarın kolay açılıp kapanırlığı sayesinde ise bulunduğunuz her ortamda konforu yaşayacaksınız. Kolları üstten bol alt kısma doğru daralan bu model ile farklı bir görünüm elde ederken şıklığı da yakalayacaksınız. Bu tasarımda size oldukça rahatlık verecektir.

Feracelerin yarasa model de olduğu gibi daha birçok modeli mevcut. Bunlara modaselvim adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Elbise görünümlü ferace tercihleri ise sizde son derece asil duracaktır. Gizlenmiş fermuarları sayesinde bir ferace giydiğiniz bile anlaşılmayacak son derece zarif bir görünüm kazanacaksınız. Elbise formu sayesinde olduğunuzdan daha zayıf gözükeceksiniz. Özel günlerde bile bu ferace modelini rahatlıkla tercihleriniz arasına koyabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.