sadsad x
asdasd
Her Mekana Uyum Sağlayan Tesettür Abiye Modelleri

Her Mekana Uyum Sağlayan Tesettür Abiye Modelleri

30 Ekim 2018

Güpürü incili olan tesettür abiye modelleri yeni yıla yaklaşılan şu günlerde hala büyük bir oranda incelenmeye, konuşulmaya ve satın alınmaya devam ediyor. Dabıl kumaştan imal edilen bu abiye ürünleri özellikle sonbahar ve ilkbahar gibi mevsimlerde tercih ediliyor. Ürün tam kalıp baz alınarak üretildiği için bayanların tam olarak kendi bedenlerinde bu elbiseleri satın alınmaları tavsiye edilmektedir.

 

            Renk seçimleri web sitesi üzerinden pratik bir şekilde yapılabilir. Ürün karşılaştırmalarının akabinde sepete ekle ya da direkt sipariş et seçenekleri değerlendirilebilir. Bu ürünler bir kere satın alındığı takdirde birçok farklı mekanda gerçekleştirilen toplantılara, davetlere ve iş yemeklerine direkt olarak uyum sağlar. Uzun saatler boyunca üzerinde kalınsa dahi kolay kolay kırışmaz. Sadece kuru temizleme ile yıkanabilen bu tesettür abiye modelleri bebe mavisi ve taba gibi alternatif renkleri de bünyesinde barındırıyor.

 

            Uygun çanta ve topuklu ayakkabı desteği ile birlikte güpürleri incili olan abiyeler her yaşta ve beğenide kadın için ideal ölçülere sahip. Beli verev olan şifon abiyeler de büyük bir ilgi ile birlikte satın alınmaya devam ediyor. Elli altı bedene kadar uzanan geniş seçkisi ile birlikte birçok kadın bu ürünleri anında sipariş edebilir. Krep şifon kullanılarak imal eden bu abiyeler tam boy astarlı olmaları sebebiyle de tercih edilmektedir.

 

 Alternatif Tesettür Abiye Seçenekleri

 

            Şal kombinli şifon tesettür abiye ürünleri ilk tanıdıkları günden bu yana büyük bir popülerlik ile karşılandı. Şalın abiye ile olan renk ve biçim uyumu beğeni ile karşılanıyor. Aynı zamanda şalın seyyar olarak kullanımı da hanımlara büyük bir pratik kullanım sağlamaktadır. Pul payetli elbiseler de düğün ve nişan gibi davetlerde gösterişli bir izlenim bırakmak isteyen müşteri kitlesi için adeta biçilmiş kaftan. Payetlerin pul pul olup parıldadığı bu gece kıyafetleri mezuniyet törenleri ve çeşitli akşam yemeklerinde de tercih edilebilir. Pul payetli abiyelerde gold, mürdüm ve de mor gibi alternatif renkleri bulmak mümkün. 3 al 2 öde kampanyası dahilinde olan elbise ve abiye örnekleri dantelli ve incili modelleride Modaselvim.com sitemizde bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.