sadsad x
asdasd
Gündelik Yaşamın Vazgeçilmezi: Tesettür Tunikler

Gündelik Yaşamın Vazgeçilmezi: Tesettür Tunikler

04 Nisan 2019

 Gündelik yaşamda kadınların ön sıralarda yer alan tercihleri tesettür giyim tunik modelleriyle kendini gösteriyor. Kadınların talep ettiği konforu ve pratikliği bünyesinde barındıran modellerin tamamı onlarca farklı seçeneğe de ev sahipliği yapıyor.

 

 Çeşitli kumaşların bir araya getirilmesiyle üretilen tunikler, aynı zamanda yenilenen tasarım modelleriyle dikkat çekmektedir. Konforlu ve rahat olmasının yanı sıra talep edilen şıklığı da beraberinde getirmektedir.

 

 Volan Kollu Tesettür Tunikler

 

 Adeta bir elbise titizliğinde imal edilen volan kollu tunikler sadece gündelik yaşamla sınırlı kalmayabilir. Bunun dışında gündüz gezmelerinde, yolculuklarda ve davetlerde de tercih edilmektedir.

 

 Volan kolları tuniklerin tamamına bir esneklik ve ayrı bir hareket alanı katmaktadır. Taba ve haki gibi özgün renkleri ile birlikte şıklık, minimal bir tasarım gücüyle şekilleniyor. Bu modellere uygun bir topuklu ayakkabı ve çanta ile birlikte talep edilen zarafet, alıcılarla buluşuyor.

 

 Aksesuar Düğmeli Tunikler ve Renk Alternatifleri

 

 Düğmeleri ile birlikte bu tunik modelleri benzerlerinden sıyrılıyor. Hem ön yüzeyinde hem de kol manşetlerinde yer alan düğmeler, yuvarlak ve büyük tutularak giysinin geneline ayrı bir hava katmaktadır.

 

 Kobe kumaşının olanca kalitesini yansıtan modellerde öne çıkan renkler kahve tonlarıdır. İsteyenler için koyu ve açık ton farklılıkları değerlendirilebilir. Kolay kolay kırışmayan kumaşı her daim düzgün ve nitelikli görünüyor. Bisiklet yakalı olan modeller tam kalıp olarak üretilmektedir. Bu nedenle beden tablosuna bakılırken titiz davranılması tavsiye ediliyor.

 

 Verev Kesim Tesettür Tunik Seçenekleri

 

 Dalgalı bir imaj çizgisi oluşturan verev kesim tesettür giyim tunik modelleri ilgili kategorilerde yeni alıcılarını bekliyor. Asimetrik kesime fazlaca benzeyen uzantısıyla hem özgür hem de doğal bir görüntü vaat etmektedir. Mavi ve mor gibi karakteristik renklerinin yanı sıra mürdüm ve pudra gibi alternatif seçimler de alıcılara bırakılıyor.

 

 Kristal krep kumaşı kullanılarak imal edilen bu modeller kredi kartıyla satın alınabilir. İsteyenler için 6 aya varan taksitler de sunuluyor. Kart kullanmayan ama yine de alışverişlerini online mağazalarda gerçekleştirmek isteyen alıcılar da unutulmadı.

 

 Onlar için de hem havale hem de kapıda ödeme seçenekleri sunuluyor. Gündelik yaşamın vazgeçilmezi olan tunikler farklı tasarımlarıyla alıcılara birden fazla alternatif sunmaya devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.