sadsad x
asdasd
Göz Nuru Dantel Kap Modellerde Detaylanıyor

Göz Nuru Dantel Kap Modellerde Detaylanıyor

17 Ağustos 2017

Peblum kap modelleri dantel detaylar ile şıklığınıza yeni bir boyut kazandıracak. Moda Selvim kataloğunun taze üyesi kap modelleri ile vitrinini ışıklandırıyor. Dantelin moda olması ve giyim modellerinde baş rolü kapması ile tüm gözleri üzerine topladı.

Kap modası yenilikler ile müşteri kitlesini genişletiyor. Özellikle tesettürlü hanımlar bu modellere bayılıyor. Kap diyince akla kışlık gelirdi önceden ama artık devir değişti. Yaz aylarında ya da sonbahar da mevsime uygun kumaşlar ile kullanımı rahat kap modelleri üretiliyor. Gipür ve dantel ile de süslenerek hanımların zevkine sunuluyor bu modeller. Dantel en sevilen detaylardan biri olarak kendini gösteriyor.  Annelerimizin çeyizlerinde özenle sakladığı dantel, şimdilerde göz nuru olarak saltanatını sürüyor. Dantel modası her yerde kadınlar onu her detayda görmekten hoşlanıyor.

Zarafetin yeni adresi dantel detaylar kap modellerde kendini ifşa ediyor. Dantel detay bazı kap modellerin kol manşetlerinde ve etek ucunda yer alıyor. Bu modelin sade görünümünü şenlendiren bu dantel detaylar hanımların da gönlüne hitap ediyor.

Etek ucu ve manşeti dantelli kap modelleri için tıklayınız

Kap modellerinde son moda peblum kesim.  Önü kısa arka kısmı uzun olan modellere peblum adı veriliyor. Tunik, etek ve elbise modellerinde bu tarz kesimler karşımıza çıkıyor. Son moda olarak kap modellerinde peblum kesim tarzını görüyoruz. Peblum kesim etek ucunda yer alan dantel detay ise şıklığın yeni favorisi. Hanımlarımız yeni ve zarif her modeli her zaman dostane kabul etmiştir. peblum model ise bayanların son trendi olarak parlıyor. Kap modeline getirdiği yenilik ile de hanımlardan geçer not aldı.

Dantel detay Peblum kap modeli için tıklayınız

Moda Selvim hanımların ihtiyaç duyduğu her ayrıntıyı gözlemleyip modanın gereğince icraata döküyor.  Firma son dönemde en sevilen tunik ve elbise modelleri ile bayanların dikkatini çekiyor. Mevsim değişimini göz önüne alarak  bizlere sunduğu kap modelleri ile de bayanların ihtiyaçlarını gözettiğini kanıtladı. Görsel cazibesi yüksek modeller ile şıklığın adresi olmaya devam ediyor.  Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo ile yurt dışı siparişlerine açık olan site bayanlara büyük kolaylık sağlıyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.