sadsad x
asdasd
Feminen Şıklığın Tesettürdeki Duruşu Elbise

Feminen Şıklığın Tesettürdeki Duruşu Elbise

04 Ağustos 2017

Elbise hanımların özellikle de tesettürlü bayanların çoğunlukta tercihi. Tesettürlü hanımların elbise modasına Moda Selvim penceresinden bakıyoruz. modaselvim.com bir online kadın giyim sitesi ve vitrininde yer alan birbirinden şık modeller yazın nabzını tutuyor ve modayı bir tık ile kapınıza getiriyor. Elbise hem yaz hem kış kadınların özellikle de tesettürlü hanımların en cazip giysisi oluyor. Bu cazibenin sebebi tek par parça olması, kombin yapılmaya müsait olması. Tek parça elbise eğer desen içerikliyse bütün şıklığı ya da tarzı bir bünyede topluyor diğer parçaların sade olması yeterli gelebiliyor. Hanımların elbiseye rağbeti güncel moda içeren bütün desen ve çizgilerin de elbise kumaşına taşınmasına neden oldu. Elbiseler kadınların renk ve desen zevkini bir bayrak gibi sahipleniyor ve taşıyor. İşte bu sebeple elbise kadın giyiminde iddalı ve vazgeçilmez bir konuma sahip oluyor ve buna devam edecek gibi görünüyor. Tesettürde elbise modasının güncel örneklerini modaselvim.com online alışveriş sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Moda Selvim bünyesinde yer alan elbise modelleri de gösteriyor ki mevsim koşullarının elbise renkleri ve çeşitliliği üzerinde etkisi büyük. Ve şuan yaz aylarında olduğumuz için renklerin iç kıpırdatan tonları elbise modellerine hakim. Çiçeklerin desenlerdeki şık dansı ise bayanların kalbine taht kuruyor.

Tesettür Modasında Elbiselerin Desen Şıklığı Ve Çiçekler

Son yıllarda vintage modasının yeniden ayaklanması bize çiçeklerin desenler üzerindeki etkisinin büyüklüğünü de göstermiş oldu. Vintage modasının ağırlığı hafiflemeye başlamış olsa da çiçeklerin desenlerdeki aktifliği artışını devam ettiriyor. Tesettürlü hanımların rağbetine mazhar olan modaselvim.com sitesinin ön plana çıkan elbise modellerinde de çiçek desenleri ön plana çıkıyor. Çiçek deseni diyip geçmemek lazım zira özellikle kendini gösteren ve bazı modellerde ağır basan çiçek türleri var. Modanın son dönem en meşhur çiçekleri lale, gül, papatya  gibi görünüyor ama bu portfolyo giderek yeni kimlikler de ekleyebilir kendine.

Çiçek Desenlerinin Elbisede Uyandırdığı Moda

Klasik bir model olan düğmeli elbisenin zeminine serpilen papatya buketleri onu klasik bir model olmaktan alıp modanın son trendi yapıyor.  Papatya buketleriyle süslenen elbisenin zemin renginde kullanılan sıcak ve açık tonda renkler ise bu elbiseyi yaz modasının göz bebeği haline getiriyor.

Papatya desenli elbise modeline bakmak için tıklayınız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.