Favori Tuniğinizi tanıyor musunuz?

Favori Tuniğinizi tanıyor musunuz?

06 Eylül 2017

Favori tuniğinizi henüz keşfetmemiş olabilirsiniz ama bu yazıdan sonra mutlaka bir fikir edinmiş olacaksınız. Size şık bir kısım tunik modelleri sunacağız, sizler de bu modeller içerisinden favori tuniğinizi seçebilirsiniz.

Sizce şıklık nedir?

Her zaman gösteriş ve süs müdür şıklığın karşılığı?

Elbette hayır.

Şıklık esasında kendimiz ile bütünleştirdiğimiz görünümün kendisidir. Moda şıklığı bize öğretmez ya da şık olanı belirlemez. Bizlere seçenekler ve çeşitler sunar, şıklık o seçeneklerden kendimize en yakıştırdığımızdır. Kimi hanımlarımız düz bir tunik modeline favorim derken, kimi hanımlarımız da en gösterişli detaylı süslü modele “işte bu benim” der. Biz Moda Selvim olarak sizin “işte bu benim” diyeceğiniz modelleri vitrinimize diziyor ve zevkinize sunuyoruz.

Hadi şimdi en favori tuniğiniz hangisi bir göz atalım.

Favori Peblum Tunik Modelleri

Dantel biyeli peblum tunik: Bahar mevsiminden gelmişçesine etekleri fır fır dantel açan bu tunik bize yeni tarz bir şıklık sunmakta. Belden oturtmalı eteği ile vücudunuzun zarafetine yeni bir yorum katacaktır. Adeta minyon bir elbiseyi andıran bu tunikler ile hem klasik şıklığı koruyabilir ve hem de dikkat çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Diz üstü hizaya uzanan etek boyu ile bu model tayt pantolon modelleri ile güzel kombin edilebilir. Arka etek boyu, diz altı hizada kalarak orantılı bir görünüm çiziyor.

Lazer kesim pantolonlu kombin: Tunik modellerin bu yıl en ravaçta olan tarzlarından biri. Kendi takım pantolonuna sahip bu tunik modeller tunik tarzına yeni bir yorum katıyor. Lazer kesim ayrıntılar ile de görsel anlamda derin bir şıklığa sahip.

Peki bu modeller en favori tuniğimiz olabilir mi?

Neden olmasın.

Lazer kesim peblum tunik: Bu tunik modeli çok zarif detaylara sahip. Peblum kesim etek modeli ile sizin şıklıkta en favoriniz de olabilir. Bilek pantolon ile kombin yapabileceğiniz bu model size hoş bir zerafet katacaktır.

Tunik Modellerinde Peblum Farkı

Peblum modeller bu yıl tesettürlü hanımlarımızın en sevdiği tarz oldu. Bunun sebebi rahat görünümü ve şıklığı olabilir.

Peblum model nedir?

Önü kısa arkası uzun giyim modeline peblum adı veriliyor.

Peblum tunik, kolay kombin yapılabilir bir model. Aynı zamanda zarif bir görünüme sahip, fazla kilolarımızı kamufle edebilecek özellikte. Bu yıla damga vuran en moda modellerin çoğu peblum tarza sahip.

Tanıttığımız bu modellerin hepsi kendine has güzelliğe sahip modeller. Fakat her bayanın kendine özellikle yakıştırdığı ve sevdiği bir model vardır. Sizin favori tunik modeliniz hangisi?

En çok hangi tunik modeli ile kombinler hazırlıyorsunuz? Bu konuda kararsız hanımlarımız öneri yazılarımızı inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Yazımızı inceleyip, tarzınıza yakın hissettiğiniz modeller ile dolabınızı zenginleştirmeniz mümkün.

Yenilenen ürünlerimize ve Daha fazlasına erişebilmek için tıklayınız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.