sadsad x
asdasd
En Trend Tesettür Abiye Modelleri

En Trend Tesettür Abiye Modelleri

07 Eylül 2017

Eskiden yazın gelmesiyle başlayan düğün sezonu artık dört mevsim yaşanıyor.  Yazın görmeye alışık olduğumuz tesettür abiye modelleri sonbaharın gelmesiyle beraber kendini yenilemeye başladı. Kısacası abiye modelleri yerinde durmuyor, sürekli değişip kendini yeniliyor. 2017 sonbahar mevsiminde tesettür abiyeler de ne gibi yeniliklere gidilmiş? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Yazın hareketli günlerini geri de bıraktığınızı mı düşünüyorsunuz? Tabii ki hayır. Abiye giymek için artık yaz mevsiminin gelmesine gerek yok. Özel organizasyonlar olsun düğünler olsun kutlama etkinliklerini her mevsim rahatlıkla yaşayabiliyoruz. Hal böyle olunca tasarlanan özel abiye modellerini de bulmak bir hayli kolay oluyor. Hatta üstüne yeni modellerin eklendiğini de söyleyebiliriz. Peki abiye satın alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bir abiyenin hem şık hem de kullanışlı olur mu? (Eğer düğün sahibi iseniz tüm gün üstünüzde duracak olan abiyelerde bu gibi sorular giyen için çok önemlidir.) Bu sorunun cevabı tabi ki evet. Bir abiye hem şık hem de rahat olabilir. Yeri geldiğinde özel kumaşlardan dikilen abiyeler oldukça kullanışlı oluyor. Bu yılın modası olan şifon abiyeler, rahatlığı yanında efil efil kumaşlara dönüşüyor. Pul payetlerin şifonlarla dansı, sizlere zarafet kazandırıyor.

Bu Yılın Gözde Tasarımı: Pelerinli Abiyeler

Pelerinli modellerin bu yıl revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Tesettür abiyeler arasında dikkat çeken tasarıma sahip pelerinli abiye modeli, pul payetli işlemeleriyle şekilleniyor.  Gösterişten hoşlananların kesinlikle favorisi olmaya aday. Daha sade ancak yine pelerinli bir model istiyorsanız, işlemesi fazla olmayan inci detaylı abiye modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Sonbahar- kış düğünlerinde farklı abiye modelleri arayanları sitemize bekliyoruz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.