En Şık Tesettür Balık Abiye Modelleri

En Şık Tesettür Balık Abiye Modelleri

10 Temmuz 2017

2017 yaz sezonun gelmesiyle başlayan düğün, nişan ve özel davetleri... İşte başlayan özel geceler ile birlikte bu yıl özellikle tesettür abiye modelleri açısından çeşitli bir yıla girdiğimizi söyleyebiliriz. Peki bu kadar çeşit tesettür abiye model arasından hangisini satın almalıyım? diye soruyorsanız işte en çok satılan ve özel tasarım tesettür abiye modelleri…

Tesettür abiye modelleri arasında tesettürlü bayanlarımız arasında bu yıl oldukça fazla tercih edilen balık abiyeleri olduğunu söyleyebiliriz. Varak işlemeli balık abiye modelleri, pul payetli balık abiye modelleri, şifon kuyruklu balık abiye modelleri, dantelli balık abiye modelleri ve daha yüzlerce çeşit tesettür abiye modeli düğün ve özel gecelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özel günlerinizde en şık bayan siz olunuz

Özel günlerinde ayrıcalıklı bir şıklık yakalamak isteyen hanımlarımız için tasarlanan ceket görünümlü işlemeli balık abiye modellerinin oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Uyum içinde tasarlanan abiye modelleriyle çok şık ve gecenin gözalıcı bayanı olabilirsiniz.

Balık abiye modellerinde kumaş seçimindeki başarılı geçişler sayesinde özel günleriniz de ayrıcalıklı şıklık yakalamak isteyen hanımlarımız ceket görünümlü işlemeli balık abiye modeline 179,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bordo, mor, haki yeşili, şarabi ve özel gecelerin vazgeçilmez rengi siyah renkleri mevuttur.

Bu yıl gerçekten birbirinden şık ve özel tasarım abiye modellerini saymakla bitiremeyiz. Kendine özgü tasarım modelleri ile tesettür giyimde hanımların en çok tercih ettiği online satış sitesi modaselvim.com adresinde yüzlerce tesettür abiye modelini inceleyebilirsiniz.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.