sadsad x
asdasd
En Şık 2017 Tesettür Nişanlık Modelleri

En Şık 2017 Tesettür Nişanlık Modelleri

17 Temmuz 2017

Her bayan özel gününde en güzel bayan olmak ister. Bazı bayanlar abartıdan yana olurken bazı bayanlarımız sadelikten yana oluyor. Moda Selvim olarak bu yılın en çok tercih edilen sade ve abartılı tesettür nişan modellerini inceledik. 2017 tesettür nişan modelleri arasından en çok tercih edilenleri yazımızda okuyabilirsiniz.

Sade, evde bir nişan düşünüyorsanız fazla abartıdan kesinlikle uzak durmalısınız. Daha sade modellere bakarak kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Hem evde olduğundan abartılı, kabarık modeller hareket kısıtlığına da neden olabiliyor. Zarif ve sadece tesettür nişanlık modellerinden birini seçerek o öze gününüzü rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Ama şunu sakın unutmayın sade bir elbise seçmenizi önersek dahi içinde kendinizi en mutlu hissettiğiniz tesettür nişan modelini seçip, satın almalısınız.

Moda Selvim Sade Tesettür Nişanlık Elbiseleri

Şifon abiye modelleri her tesettürlü bayanın rahatlıkla kullanabileceği bir elbisedir. Tesettür nişanlık modelleri arasında genç kızlarımızın genelde en fazla satın aldıkları ürünler arasındadır. Pul payetli olup, krep şifon kumaştan üretilmiştir. Somon rengi şifon elbise modelini satın almak için buraya tıklayınız.

Evdeki nişan hazırlıklarınızın en önemli parçası olan tesettür nişanlık modellerimiz arasında şık ve zarif görünmek isterseniz bu model tam size göre.  Danteli simli abiye model, siyah ve mor renklerden oluşan bu sade modeli 149,90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Moda Selvim Abartılı Tesettür Nişanlık Elbiseleri

Nişanınızı evde değil de salon da mı yapmaya karar verdiniz. O zaman size sade bir tesettür nişanlık modeli gitmez. Çünkü koskoca salonda sade bir elbise modeli ile sönük kalabilirsiniz. Onun için salon da nişan yapmaya karar veren genç hanımlarımız kesinlikle gösterişli modellere bakmalıdırlar. Gösterişli dediğimiz zaman da sizi zarif gösterecek tesettür nişanlık modellerinden tercih etmelisiniz.

Baskılı tesettür nişanlık modellerini sizlere önerebiliriz. Pudra rengi dışında daha bir çok renk çeşidine sahip tesettür nişanlık modelini satın almak için buraya tıklayınız.

O özel gününüz için kuyruklu tesettür nişanlık modellerine de bakabilirsiniz. Basklı modelleri de rahatlıkla tercihlerinizi arasına yer verebilirsiniz.

En özel tesettür elbise modellerini kolaylıkla Moda Selvim sitesinden bulabilirsiniz. Tesettür abiye modellerinde de değişim ve iade garantisi olup ürün elinize geçtikten en geç 24 saat için de kargo vermelisiniz.    

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.