sadsad x
asdasd
En Özel Yazlık Kap Modelleri

En Özel Yazlık Kap Modelleri

10 Temmuz 2017

Yaz aylarında tesettürlü bayanların vazgeçilmez parçası olan yazlık kap modelleri, bu yılın özellikle genç kızları tarafından en çok tercih edilen modeli haline geldi. Bu yılın en çok rağbet gören kap modellerini bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Yazın sıcak günlerinin en çok tercih edilen tesettür giyimi olan kap modelleri artık pek çok giyim firmanın kreasyonların da yerini aldı. Nerdeyse birbirinin aynısı olan kap modelleri için tesettürlü hanımlarımız genelde en özel tasarıma sahip olmak istiyorlar. İşte bizde Modaselvim olarak özel tasarım ürünler ürettik. İşte genç tesettürlü bayanlarımız için tasarladığımız kap modelleri...

Genç kızlarımız ‘Kap model’lerini çok beğeniyor

Her yaşın ayrı bir güzelliği olduğu gibi her kıyafette yaşında giyilmeli. İşte bu kap modelleri için geçerli bir söz. Kap modelleri önü kısa arkası uzun oluşundan ya da diz altı oluşundan dolayı genelde genç tesettürlü hanımlarımız arasında daha fazla tercih ediliyor. Kot ya da pantolon üzerine rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Yazın genç tesettürlü hanımlarımız en çok tercih ettiği kap modeli, spor kesim modeller. Spor kesim olarak dediğimizde kot kap modelleri yada asimetrik kesim kap modelleri olduğunu söyleyebiliriz.  

Açık veya koyu renklerinin mevcut olduğu spor kap kot modeli, zincir apoletli olup genç tesettürlü bayanlarımız tarafından en çok satılan ürünümüzdür.

Tarzınız nasıl olursa olsun rahatlıkla kullanabileceğiz yazlık kap modelleri, ceket yaka kap modeli, kapşonlu ekose desen kap modeli, pul payetli kap modeli, dantel detaylı kap modeli, işlemeli kap modeli, lazer kesim kap modeli, gül desenli kap modeli ve daha yüzlerce modelleri de mevcut.   

Özel tasarım kap modellerini uygun fiyatla artık satın alabilirsiniz. Tesettür giyimin öncüsü modaselvim.com adresinden klasik kesimli, spor kesimli kap modellerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yazlık tesettür kap modelerimizi buradan inceleyebilirsiniz. https://www.modaselvim.com/kap-kaban

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.