sadsad x
asdasd
En Kaliteli Ferace Modelleri

En Kaliteli Ferace Modelleri

06 Eylül 2021

Tesettür giyimde en önemli parçalardan biri feracedir. Tesettür giyimde ferace her zaman kurtarıcı parçadır. Aynı zamanda vücut hatlarını belli etmez ve kişiyi oldukça serin tutmaktadır. Birçok yönüyle ferace çok kullanışlıdır.

 

 Mevlana Ferace Nasıldır?

 

 Mevlana ferace feraceler arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Mevlana feraceler bol bir yapıya sahip oldukları için vücut hatlarını asla belli etmezler. Bu sebeple de tercih sebebi olurlar. Feracede kullanılan kumaş da oldukça önemlidir. Terletmeyen kumaştan yapılan mevlana ferace kişi için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

 

 Kuşaklı Ferace Nasıldır?

 

 Kuşaklı feraceler ferace modelleri arasında çok tercih edilen bir diğer çeşittir. Kuşaklı ferace bol olmasının yanı sıra kaliteli kumaştan üretildiği zaman kişiyi oldukça rahat ettirecektir. Kuşaklı feracelerde fermuar ya da düğme bulunmamaktadır. Bu nedenle de önünü kapatması oldukça kolay olacaktır. Giy çık kullanılabilecek oldukça pratik bir ferace türüdür.

 

 En güzel kuşaklı feraceler için Moda Selvim sitesine göz atabilirsiniz.

 

 Yarasa Kol Ferace Nasıldır?

 

 Yarasa kol feraceler de sık tercih edilen bir model türüdür. Yarasa kol feracelerin kol detayları oldukça şık durmaktadır. Yarasa kol ferace kişinin vücut hatlarını belli etmez ve kişiyi çok rahat ettirir. Feracede kullanılmış olan kumaş da bir o kadar önemlidir. Kullanılan kumaşın terletmeyen bir kumaş olması kişi açısından büyük bir avantaj olacaktır. Diğer kumaşlar kişiyi yaz aylarında rahatsız edebilmektedir.

 

 Balon Kol Detaylı Ferace Nasıldır?

 

 Balon kol detaylı feraceler de kişiyi oldukça zarif göstermektedir. Bu tür feraceler de genellikle bol olarak üretilir ve vücut hatlarını belli etmez. Bu sayede de kişi gün içinde oldukça rahat hareket edebilmektedir. Bu feracelerde de kullanılan kumaşlar önem arz etmektedir. Yaz ayları için kişiyi terletmeyecek kumaşların kullanılması önemlidir. Kış aylarında da kişiyi sıcak tutacak kalın kumaşlar tercih etmek gerekmektedir.

 

 Bahsedilen modellerdeki ferace fiyatları Moda Selvim'de sadece 59,99 TL'den başlamaktadır. Siz de en uygun fiyatlara en kaliteli ve en rahat feracelere ulaşmak istiyorsanız Moda Selvim'i ziyaret etmeniz yeterlidir. Modaselvim'i ziyaret etmek ve birbirinden güzel fırsatlardan yararlanmak isterseniz modaselvim.com'a tıklamanız yeterlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.