sadsad x
asdasd
En Gözde Yazlık Tunikler

En Gözde Yazlık Tunikler

21 Temmuz 2020

Tesettür giyim kategorisinde yer alan yazlık tesettür tunik ürünleri son dönemlerde oldukça revaçta. Bu ürünün bu kadar çok rağbet görmesinin ve tesettür kıyafet tercih eden kadınlar tarafından tercih edilmesinin en önemli nedeni ise bu sektörde çeşitliliğin bir hayli fazla olması. Gelin hep birlikte bu çeşitlere bir göz atalım.

Fırfır Detaylı Tunikler

4 mevsim içerisinde de giyilebilme özelliğinin yanı sıra kumaştan üretilmiş olan bu ürün astarsız bir şekilde tasarlanmıştır. Bisiklet yaka modelinin yanı sıra sırt kısmında bir fermuarı olan bu tunik modeli aynı zamanda manşet lastiklidir. Ürünün detayları ise dikişlidir yani üzerinde bulunan düğmeler yalnızca aksesuar amacı ile kullanılmış. Bu ürünü yıkamak için ise makinenizi 30 dereceye ayarlamanız gerekiyor. En çok tercih edilen modelleri arasında da taba, siyah ve bordo gibi ürünler bulunuyor.

Balon Kollu Tunikler

Balon kol tesettür tunikler ise tıpkı fırfır detaylılar gibi viskon kumaştan üretilmiştir. Bunun yanında tıpkı balkon kollu tunikler gibi her mevsim giyilebilmektedir. Hakim yaka tasarımı olan bu ürün aynı zamanda astarsızdır. Yakası ise bağlamalı adı verilen tarzda tasarlanmıştır. Bunlara ek olarak sırt kısmında uzunca bir fermuarı bulunmaktadır. Siyah, mint ve zümrüt gibi renk seçenekleri en çok tercih edilen modelleri olan bu ürün çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanmalıdır.

Cep Detaylı Tunikler

Likralı kumaş kullanılarak üretilmiş olan bu cep detaylı tesettür tunikler ise her mevsim giyilebilmektedir. Astarsız olan bu ürün ayrıca bisiklet yaka modeline sahiptir ve kafadan giyilebilmektedir. Lastik modeli manşet olan bu tuniklerde ayrıca kullanılmak için tasarlanmış olan bir cep vardır. Bu ürünün tıpkı diğer tuniklerde olduğu gibi birçok renk seçeneği mevcuttur.

Düğme Detaylı Tunikler

Viskon kumaş türü ile üretilmiş olan bu ürün 4 mevsim giyilebilmektedir. Astarsız olmasının yanı sıra aynı zamanda bisiklet yaka modeli kullanılarak üretilmiştir. Sırt kısmında kullanılabilen bir fermuarı olmasının yanı sıra detaylar özenli bir şekilde dikilmiştir. Bundan da anlaşılacağı üzere düğmeler sadece aksesuar amacı ile kullanılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak taba, haki ve bordo gibi renk seçenekleri bulunan bu ürünün yıkama işlemi ise 30 derecede gerçekleştirilmelidir.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.