sadsad x
asdasd
En Çok Tercih Edilen Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

En Çok Tercih Edilen Yazlık Tesettür Tunik Modelleri

22 Nisan 2022

Yazlık tesettür tunik modelleri, tesettür giyim sektörünün en önemli parçalarından birini oluşturmaktadır. Özellikle yaz aylarında giyebilmek için üretilmiş olan yazlık tunik modelleri oldukça rağbet görmektedir. Yaz aylarında terletmeyen, nefes alabilen ve hafif kumaşlar kullanılarak üretilen tunikler bu özellikleri sebebi ile de çok sık tercih edilmektedirler. Tunikler aynı zamanda çok sayıda renge ve çok sayıda farklı modele sahiptir. Çeşitliliğin fazla olması biz kadınların tesettür tunik modellerini tercih etmesindeki en önemli etkenlerden birini oluşturmaktadır. Sitemizin adresi olan modaselvim.com üzerinden çok sayıda ve birbirinden farklı modelde yer alan yazlık tesettür tunik modellerini inceleyebilirsiniz. 

 

Düğme Detaylarına Sahip Tesettür Tunik Modelleri 

 

Tesettür tunik modelleri arasında en gözde olarak yer alan modellerden biri düğme detaylarına sahip olan modellerdir. Düğme detayları olan tunik modelleri hem daha spor bir tarzda olarak günlük giyime uygun olabiliyorken hem de şık tarzda olup özel davetlerde giyime uygun olabilmektedir. Düğme detaylarına sahip olan tunik modelleri neredeyse her yıl sıklıkla tercih edilmektedir. Yalnızca yaz aylarına özgü olmayan düğme detaylı tunikler, her mevsim kullanılabilmektedir. Tunik modelleri içinde düğme detayları bazen sadece süs olarak kullanılabilirken, bazen de düğmeler açıp kapama özelliğinde olabilmektedir. 

 

Balon Kollu Tesettür Tunik Modelleri 

 

Balon kollara sahip tesettür tunik modelleri son yılların en gözde modellerinden biri olmaktadır. Balon kollar kişiyi daha dik duruşlu, kendinden emin ve şık göstermeye yatkındır. Kadınların içinde kendilerini daha iyi hissettikleri modellerden biridir. Genellikle balon kollu tunik modellerinde viskon kumaş kullanılmaktadır. Kullanılan viskon kumaş her mevsimde giyilebilmekte ve özellikle nişan, kına, düğün, doğum günü gibi özel davetlerde tercih edilebilmektedir. 

 

Fırfır Detaylı Tesettür Tunik Modelleri 

 

Özellikle yaz dönemi için bu sezonda en çok görülen tesettür tunik modellerinden biri fırfır detaylı olan modellerdir. Fırfır detayları olan tesettür tunik modelleri her mevsim için üretilebilmektedir fakat yaz aylarında daha sıklıkla tercih edilmektedir. Fırfır detayları ile hareket kazanan tuniklerin altına giyilebilen daha hareketsiz pantolonlar veya etekler ile harika bir görünüm elde etmek mümkündür. Genel olarak fırfır detaylarına sahip tuniklerde farklı detayları görmekte mümkün olmaktadır. Kullanılan düğme, fermuar, boncuk gibi detaylar ayrı bir şıklık katmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.