sadsad x
asdasd
En Çok Tercih Edilen Tunik Modelleri Nelerdir ?

En Çok Tercih Edilen Tunik Modelleri Nelerdir ?

24 Mayıs 2017

Her bayanın dolabında mutlaka tunik bulunmaktadır. Sadece tesettürlü bayanların şıklığı olarak görülmemektedir. Çünkü her kadının tunik tercih ederek şık olma ihtimali oldukça yüksektir. Hem kapalı olmayı tercih eden hem de açık olmayı tercih eden bayanların favorisi olan tunik modelleri internet üzerinden kolayca alınabilecek modeller arasındadır. Her alışveriş sitesinde binlerce modele ulaşmak mümkündür. Dökümlü, dar kesim, volan kollu, fırfırlı, İspanyol kol, dantelli, düğmeli, fermuar detaylı pek çok modeli bir arada bulabileceğiniz Modaselvim sitesinden gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara sahip ürünlerin olması nedeni ile alışveriş sepetinize birden fazla ürünü ekleyerek, satın alacağınızın garantisini vermektedir. Hem gündüz şıklığında hem de gece şıklığında rahatlıkla kullanılabilen tunik modelleri sayesinde kadınların zarif ve şık görünebilmesi de mümkün olmaktadır. Pantolonlar, etekler ile kombin yapılabilen tuniklerin oldukça rahat bir kullanıma sahip olması nedeni ile her sezon en trend ürünler arasında olması kaçınılmaz bir gerçek olmaktadır. Bu kadar çok sevilen tuniklerin bol miktarda farklı model seçenekleri bulunmaktadır. İşte en çok tercih edilen tunik modelleri aşağıda yer almaktadır.

 

 1-) KLASİK TUNİK MODELLERİ

 

 Diz boyunda yada dizin hemen altında olan tunik modelleridir. Dar paça pantolon ya da geniş paçalı pantolonlar ile rahat bir şekilde kombin yapılabilme imkânı sunan modellerdendir. En ünlü markaların koleksiyonlarında klasik tunik modellerini bulabilmek mümkündür.

 

 2-) YARASA KOL TUNİK MODELLERİ

 

 Bu sezonun trendleri arasında olan yarasa kol tunik modelleri yarasa kol sevmeyen kadınların bile beğenisini kazanmaktadır. Daha salaş ve bol kesim olmasından dolayı daha zayıf bir görünüm kazanmak mümkündür. Hem diz boyunda hem de topuk boyu uzunluğunda modelleri bulunmaktadır. Ferace modeli ile benzer özellikler gösteriyor olmasından dolayı tesettürlü kadınların daha çok tercih ettiği görülmektedir.

 

 3-) UZUN GÖMLEK TARZINDA TUNİK MODELLERİ

 

            Yaz mevsiminin vazgeçilmeyen giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Son yıllarda en çok popülerlik kazanan bir modeldir. Kemerli ya da kemersiz olarak kullanabilme özelliğine sahiptir.

 

 4-) PANÇO TUNİK MODELLERİ

 

            Salaş kesime sahip olması nedeni ile genellikle kilolu bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Hem tunik özelliğinin bulunması hem de panço özelliğinin bulunması sayesinde çok beğenilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.