sadsad x
asdasd
En Çok Tercih Edilen Tesettür Elbise Modelleri

En Çok Tercih Edilen Tesettür Elbise Modelleri

23 Mart 2022

Tesettür giyim son dönemlerde çok fazla tanınmaya ve talep edilmeye başlanmıştır. Ve her yaş grubundan insanın ilgi alanına hitap ettiğinden dolayı üretimi artmıştır. Tesettür parçaları kombin edilmesi kolay ve hemen hemen her dolaba uyum sağlayabilecek olan parçalardan oluşmaktadır. Bu sebeple talebe bağlı olarak üretimi de çok fazla artmıştır. Bu üretimin sonucu olarak birçok yeni tesettür markası çıkmıştır.

Tesettür Giyimde En Çok Aranan Parçalar

Tesettür giyimde en çok tercih edilip talep edilen parçalardan biri boydan elbiselerdir. Bu tek parça tesettür elbise modeli kombin yapması kolay bir parçadır. Rahat bir görünüm elde edebilmek için sıkça tercih edilmektedir. Özellikle yaz aylarında tesettürlü kadınların dolaplarından eksik olmayan bir parçadır. Ayrıca her bütçeye uygun tesettür elbise fiyatları bulunmaktadır.

Tesettür Tunik

Bunun yanı sıra bir diğer çok fazla talep edilen tesettür giyim parçası tuniklerdir. Uzun, kısa, bol kesim, dar kesim düğmeli, düğmesiz gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu tesettür tunik modelleri genellikle pantolonlarla kombin edilir.

Diğer Tesettür Kıyafet Parçaları

Bir diğer sıkça tercih edilen tesettür kıyafet modeli bol paça pantolonlardır. Vücut hatlarını belli bir ölçüde saklayan bu pantolonlar da çokça talep edilmektedir. Belden başlayıp bol inen modeller olduğu gibi diz hizasından sonra bollaşan modeller de bulunmaktadır.

Tesettür kıyafetlerinin en vazgeçilmez parçalarından biri de eteklerdir. Piyasada tesettürlü insanlara yönelik çok fazla etek modeli bulunmaktadır. Daha kapalı bir tesettür modeline sahip olmak isteyenler ise feraceleri tercih etmektedirler.

Şık Günler İçin Tercih Edilen Tesettür Elbise Modelleri

Şık günlerde tesettürlü insanların en çok tercih ettiği tesettür elbise modelleri kapalı abiyeler olmaktadır. Bunlar yaz ve kış için ayrı ayrı üretilmektedirler. Yaz ayları için daha ince kumaşlarla dikilmiş abiyeler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kış ayları için biraz daha kalın ve sıcak tutabilecek kumaşlarla dikilmiş abiyeler tercih edilir. Bu sezon daha çok tercih edilen abiyelerde sim, tül, payet detaylarının fazla olduğu görülür.

Bunun yanında abiye tercih etmek istemeyenler payetli balık model ya da çan model etekler de tercih edebilirler. Bu göz alıcı eteklerin üzerine şık bluzlar ya da saten gömlekler kombin edilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.