En Çok Tercih Edilen Kaban Renkleri

En Çok Tercih Edilen Kaban Renkleri

03 Şubat 2021

Kış denilince akla ilk gelen parçalardan bir tanesi de kabandır. Günümüzde çok fazla çeşidi bulunan kabanın birçok da boy seçeneği bulunduğu için isterseniz etekle isterseniz pantolonla isterseniz de boydan giyebilirsiniz. Yazın her ne kadar rengarenk kıyafetler tercih edilse de kışın, yazın ki kadar fazla renk seçenekleri olan kıyafetler tercih edilmiyor. Belli başlı renkler hanımların dolabında yer alıyor. Dilerseniz çeşitli tesettür mağazalarından isterseniz de online alışveriş sitelerinden istediğiniz boy istediğiniz renk ve istediğiniz model kabanı satın alabilirsiniz. Ayrıca kışın birçok ve güzel kaban kombini yapabilirsiniz.

Siyah

Hem hanımlar hem de erkekler kışın daha çok koyu renkler tercih ediyorlar. Her çeşit parçada en çok siyah tercih edildiği gibi yine kaban çeşitlerinde de en çok siyah tercih ediliyor. Siyah eskiden günümüze kadar gelmiş, her kıyafette yerini almış, neredeyse her insanın en sevdiği renk haline gelmiş ve asla eskimemiştir. Sizde alacağınız kabının rengini siyahtan yana kullanabilirsiniz.

Lacivert

Lacivert siyaha en yakın renklerden bir tanesidir. Hem kışın hemde sonbahar mevsiminde kabanlarda en çok tercih edilen renklerden bir tanesi haline gelmiştir. Lacivert rengi kombinlemek diğer bazı renklere göre zor olsa da bu renk birçok kişiye çok yakışıyor. Ayrıca lacivert rengi birçok renk ile kombinleyebilirsiniz, çünkü uyumlu bir renktir. Sizde kaban alacaksınız renk tercihinizi lacivertin tonlarından bir tanesinden yana kullanabilirsiniz.

Haki  

Özellikle günümüzde neredeyse her parçada tercih edilen ve birçok bayanın gözdesi olan bir başka renkte hakidir. Hem sonbahar mevsiminde hemde kış mevsiminde botlarda, Kabanlar da, montlar da ve bunun gibi kış mevsimi parçalarında en çok tercih edilen renkler arasında haki vardır. Haki yeşilin bir tonu olması ile beraber yumuşak ve çok koyu yeşildir. Haki renginin de kendi içerisinde tonları vardır. Bu renk hem beyaz tenlilere hemde biraz daha koyu tenli insanlara çok yakışır. İsterseniz açık renk ile isterseniz de koyu renk ile haki rengikombinleyebilirsiniz. Fakat günümüzde haki rengi kombinlerken kremin tonları ya da siyah renk tercih edilir. Sizde kaban alacaksınız birçok kişi gibi renk tercihinizi hakiden yana kullanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.