sadsad x
asdasd
Elbiseler Tek Başına Kombinlenir mi?

Elbiseler Tek Başına Kombinlenir mi?

03 Şubat 2023

Kıyafetler kişinin duygularını ve tasarım zekasını da ortaya koyan, güzelliğini ön plana çıkaran parçalardır. Bu parçaları bir araya getirmek ve doğru kombini oluşturmak ise farklı bir iştir. Yeni trendler ve modeller incelendiğinde özellikle tesettür elbise konusunda telaşa kapılanların bu telaşlarının boş olduğu görülecektir. Artık tesettür elbiseler daha rahat, beklentiye cevap verebilen tasarımlara sahip.

Elbiselerde Renk ve Desen Seçimi

Geleneksel elbise modellerinin günümüz modasına uyarlanmasıyla renkler daha canlı ve desenli hale gelmiştir. Haki renklerin esas alındığı ancak içerisinde patlama yaratan desenler daha göz kamaştırıcı giysiler haline gelmiştir. Yeşil, mavi ve mürdüm renklerinin daha sıklıkla kullanıldığı tesettür elbise modellerinin yanında, çiçekli, çizgili ve geometrik desenlerin bulunduğu karışık renkleri de bulmak mümkündür.

Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Tek başlarına da güzel görünüm veren uzun ve bol elbiseler belden kemerle desteklenebileceği gibi üzerine ceket giyilerek de tamamlanabilir. Desenli bir elbisenin üzerine zıt olmayan sade renk bir ceket kombinin bir bütün olarak gösterebilir. Ofiste ve sokakta rahat kullanılabilen elbiselerle birlikte spor ayakkabı kullanımı da yaygınlaşmıştır. Spor ayakkabılar ile yürüyüşe, alışverişe ve günlük koşuşturmaya da uygun kıyafetler arasındadır. Uzun topuklu ayakkabılarla da kombinlenerek uygun çanta ve takı aksesuarlarıyla daha zenginleştirilebilir.

Acil Anlarda Elbiseler Kurtarıcıdır

Beklemedik anlarda dışarı çıkılması gerektiğinde, çocuğun okulundan çağırdıklarında, ani bir davet alındığında hemen gardırop açılarak ne giyilmesi gerektiğine karar vermek oldukça zordur. Bu zor onların en iyi kurtarıcısı elbiselerdir. Gündelik kullanıma da uygun olan bu kıyafetler, acil durumları fırsat haline çevirebilir. Hem rahat hissedilmesini sağlar, hem de birkaç aksesuarla şık hale gelir. Farklı renk ve desenlerin bulunduğu zengin çeşitler modaselvim.com adresinden incelenebilir. İster topuklu ayakkabıyla, ister spor ayakkabıyla çıkın elbiseler her zaman sorun yaşatmaz.

Hafta sonu gezileri için de rahat kıyafetler olan elbiseler, doğru kombinlendiğinde kişinin tarzını ve modaya bakışını da yansıtır. Eşarplar ve şallarla birlikte desteklenerek sadece bir elbise olmaktan çıkar ve zengin bir görünüm kazanır. Kafa karıştırıcı pantolon, gömlek, tunik gibi birden fazla seçenekle uğraşmak yerine elbiseler bütün bir kombini tek başına tamamlar.

Moda Selvim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve geniş ürün yelpazemize göz atmak isterseniz https://www.modaselvim.com/tesettur-elbiseler adresine bakabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.