sadsad x
asdasd
Elbise Modellerinde Geniş Tasarım Zenginlikleri Moda Selvim'de

Elbise Modellerinde Geniş Tasarım Zenginlikleri Moda Selvim'de

25 Haziran 2018

 Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen elbiseler özellikle sezonun modası olan nakışlar ile süslenerek harika bir görünüm kazanmışlardır. Moda Selvim her sezon yaptığı gibi bu sezonda da muhteşem tesettür elbise modelleri sunarak cadde ve sokakları bu her biri birbirinden özel kıyafetler ile süslemektedir. Bel kısmı bedene oturan ve kolları standart düğmesiz bir şekilde üretilen elbisenin göğüs kısmında geniş bir nakış yer alır.

 

            Elbisenin eteği belden başlayarak açılır. Mevlana etek tarzından daha dar olan bu etek modeli normal elbise eteklerine göre daha açık bir formdadır. Desende zarif ancak kendisini gösteren büyüklü küçüklü çiçekler yer alır. Desenlerde çiçekler ve yapraklar canlı renkler ile işlenmiş olup her farklı renkte desen renkleri de değişmektedir. Elbise renklerinde gülkurusu, lila, zümrüt, bordo, indigo, haki, mint, siyah ve mor seçenekleri ile oldukça güzel görünümlere sahip tasarımlardır. Modellerde inci zarafeti isteyenler için ise aynı elbisenin nakışsız formunda bel ve kol kısımlarında üç sıra incinin yer aldığı tasarımlar da şık modellerdir. İncilerin alt ve üst işlemeleri beyaz olup ortadaki inci rengi ise beyazdır. Belde ve kolda aynı şekilde tasarlanmıştır.

 

 Modellerin Geniş Kullanım Alanları Var.

 

            Tesettür elbise modelleri arasında yer alan bir diğer model ise daha asil bir duruşa sahip olan boyun bölgesinde büyükçe gösterişli bir fiyonk olan balon kol ancak belden oturtmalı tasarımı ve omuz bölgesinin kola gelişi normal olması ile daha göze batmayan bir tasarım olan bu modelde pek çok renk seçeneği vardır. Tesettür elbise tasarımlarında sıkça görülen bir dikiş tarzı olan göğsün daraltılmış görünümü veren oval dikiş izi hem zayıf hem de zarif bir görünüm sunmaktadır. Bu modeller gibi çok fazla seçeneği aynı platform üzerinden edinmek için internet sitesi üzerinden modeller ayrıntılı olarak resimlendirildiği için karar vermek çok daha kolay olacaktır.

 

            Tasarımlarda herkesin giyim tarzı için uygun olan modellerin yer verildiği geniş seçenek ağı ile bayramlarda, düğün, kına ve nişanlarda aynı zamanda günlük olarak ve iş hayatında rahatlıkla kullanılabilecek modeller Moda Selvim farkı ile bir tık uzakta.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.