sadsad x
asdasd
Büyük Beden Giyimde Şıklığınızdan Vazgeçmeyin

Büyük Beden Giyimde Şıklığınızdan Vazgeçmeyin

14 Temmuz 2017

Büyük beden şıklığını artık abiye modellerinde de görüyoruz. Çünkü her bayan 36-38 beden olmak zorunda olmadığını anlayan tasarımcılar büyük beden giyinen hanımlarımız için de özel koleksiyonlar hazırlamaya başladılar.

Büyük beden giyinen özellikle 50 yaş üstü bayanlarımız, düğünlere ve özel davetlere giderken günler öncesinden kumaş alınıp, model seçilip terziye dikimi için giderdi. Bazen doğru dikilir bazen ise kötü bir dikimle karşı karşıya kalınabiliyordu. İşte bunu fırsat bile moda markalar özellikle 50 yaş üstü büyük beden giyen hanımlarımız için büyük beden tesettür abiye modelleri tasarladılar. Özellikle 2’li takım seven hanımlarımızı da unutmadılar.

Büyük Beden Zarifliği Moda Selvim’de

Şıklığın artık zayıf bayanlarda olmadığı bir dönem yaşıyoruz. Moda tasarımcıları büyük beden giyinen bayanlarımız için özel olarak defileler düzenliyor. Üstelik ne kadar geniş olursa olsun rahatlığı, şıklığı ve en önemlisi modern tasarımlarla karşımıza çıkıyorlar.

Büyük beden giyen hanımlarımız da artık trendi yakından takip ederek şıklıklarına önem veriyorlar.  Birbirinden şık tesettür abiye modelleri, günlük tesettür elbise, tunik ve daha binlerce kıyafet reyonunda büyük beden bulma şansları var. Modacılar büyük beden giyinen bayanlarımızın da, şık olabileceğini kanıtlamak üzere bütün kıyafetlerde feminen çizgilerde tasarımlar sunuyor.

Modacıların büyük beden giyinen ve 50 yaş üstü bayanlarımızın daha çok tercih ettiği 2’li takımlarda da bu çizgilere oldukça önem veriyor. Farklı renkleri ile geniş bir yelpazaye sahip 2’li takımlara mağaza mağaza gezmeden internet üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. 2’li takım modellerine şifon, dantel ve işleme detayları yer verilerek giysilere hareket katılmış.

Tüm tesettür modellerinde artık rahatlıkla büyük beden abiye bulabilirsiniz. Kuyruklu abiye modellerinden tutun, kolları pelerinli modellerinde ve daha birçok model içinde büyük beden şıklığını bulabiliyorsunuz.  

Tesettür giyimin öncüsü olan Moda Selvim, büyük beden giyinen bayanlarımızı da unutmadı. Büyük beden elbise modellerine kolaylıkla sahip olabilmeleri için modaselvim.com online satış sitemize bekliyoruz. Üstelik uygun fiyatlı olup, çoğu ürünümüzde kargo bedava.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.