sadsad x
asdasd
Büyük Beden Giyimde Bayram Zarifliği

Büyük Beden Giyimde Bayram Zarifliği

14 Ağustos 2017

Bayramın yaklaşmasıyla aradan kıyafet telaşını çıkarmak isteyen bayanlarımız şimdiden alışverişlerine başladı. Özellikle büyük beden giyen bayanlarımız için hazırladığımız özel koleksiyona bakmadan alışverişe çıkmamanızı öneriyoruz.

Büyük beden giyen bayanlarımız kıyafet konusunda genellikle sıkıntı zamanlar yaşadılar. Beğendikleri elbiselerin büyük bedenlerini buladılar. Ancak son yıllarda moda sektöründe özellikle büyük beden giyen bayanlarımızı için özel koleksiyonlar hazırlanmaya başladı. Klasik, spor ve günlük giyimde rahatlıkla tercih edebilecekleri yüzden fazla elbise çeşidi ile karşı karşıyalar.

Özel günlerden biri olan bayramlar, hanımların giyimlerine en fazla özen gösterdikleri günlerin başında geliyor. Moda Selvim, büyük beden giyen bayanlarımız için özel olarak seçtiğimiz abiye modellerinden günlük tesettür elbiselerine kadar tüm modelleri ayağınıza kadar getiriyor. Özel olarak hazırladığı kombin modelleri, enerjinize enerji kayacak şık detaylarla sizleri bekliyor.

2017 Büyük Beden Abiye Modelleri

Uçuş uçuş abiye modellerinden sade elbise modellerine kadar bayramda rahatlıkla tercih edebileceğiniz Bayram tesettür abiye modelleri Moda Selvim’de. Bayram renkleriyle hanımlarımıza zarif görünüm kazanmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Abartlı giyimden hoşlanan bayanlarımız için seçtiğimiz varak işlemeli kuyruklu abiye geleneksel detaylarla bayramda şıklığınızı konuşturun.

Varak İşlemeli Kuyruklu Abiye satın alınız.

Bayramlık Tesettür Kombin Modelleri

Hanımların anahtar parça olarak kullandığı tunik ve yelekler ile bu bayram da istediğiniz konforu rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız iddialı kombinlerle şıklığın peşinde olanların gözlerini kamaştırmaya hazır olun. İster 5’li kombin isterseniz 2’li takımlarla bunu sağlayabilirsiniz.

Dantel Detaylı 5’li Kombin satın almak için tıklayınız.

Bayram da bile spor şıklığından vazgeçemeyen bayanlarımız için bol kesim, rahat parçalarlar bu bayrama damgasını vurmaya hazırlanıyor. Etekli veya pantolon kombin modelleri şık detaylarla hanımların albesini yükseltiyor.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.