sadsad x
asdasd
Büyük Beden Abiyede Moda Selvim Şıklığı

Büyük Beden Abiyede Moda Selvim Şıklığı

29 Temmuz 2017

Bayanların tercihte en zorlandığı şey tartışmasız bir gerçekle elbise ve kıyafet seçimidir. Bazı bayanların ise en çok zorlandığı kıyafet seçiminden önce kendine uygun beden elbise ve abiye temin edememesidir. Moda Selvim, moda yelpazesinde kıyafet çeşitleriyle kendini yenilerken büyük beden kıyafet arayışı olan bayanları da unutmuyor. Özellikle abiye arayışında uygun bedeni bulamamaktan yakınan tesettürlü bayanların mağduriyeti göz ardı edilmemelidir. Tesettürlü hanımların seçtikleri abiye ya da elbisenin vücutlarına tam oturmaması ve dar olmaması öncelikli hususlardan biri olduğu için büyük beden kıyafet alışverişinde olan hanımlar önce uygun bedeni bulup sonra bu yelpazede yer alan desen ve tarzları değerlendirebiliyorlar. Elbette bu arayış metodu kadınların zevk ve isteklerine göre model seçme ayrıcalığını ikinci plana itiyor. Model tercihini ikinci plana itmekle de kalmayıp, belli bir sınır ve kalıpta bırakıyor bayanları.

Abiye Şıklığında Büyük Beden Çeşitler

Büyük beden çeşitleri içerisinde yer alan şık abiye ve elbise modelleri. 

Kuyruklu abiye modeli: Bu abiye modeli etek ve kol kenarlarında yer alan dantel süslemeler ile şahane bir görünüm yakalıyor. Modelin eteğinde yer alan kuyruk detayı da onu şık ve zarif hale getiriyor. Renk çeşitlerinin olması da bu abiye elbiseyi tercih edilebilir kılıyor. Kuyruklu abiye modeli için tıklayınız

Şifon abiye: Bu abiye modelin bel ve manşetinde defneyaprağı desenli dantel detaylar göz dolduruyor. Şifon kumaş ile de süsünü ortaya çıkaran abiye elbisenin belden aşağı inen ve iki yana ayrılan şifon tül süslemesi ise şık bir tercih haline getiriyor bu modeli.  Şifon elbise için tıklayınız

Taş detay çift katlı elbise: Özellikle olgun bayanların tercih edeceği bu model üzerinde yer alan ince işleme taş detayları ile şıklığını tamamlıyor. Düz uzun elbise ve onun üzerine inen ikinci parça tül tunikten oluşan elbise modeli olgun hanımların şıklığını katlayacak nitelikte. Abiyenin parçanın önünde şerit halinde yer alan taş süslemeleri ise bu abiye modelini şık düğün ve benzeri davetlerde favori kılacaktır.

Taş süsleme abiye modeli için tıklayınız

Tesettürlü Hanımların Büyük Beden Abiye Arayışı

Abiye elbiseler düğün, nişan ve özel davetlerin vazgeçilmezidir. Her bayan özel bir davet ve geceyi mutlaka şık bir elbise ile taçlandırmak, değerine değer katmak ister. Özellikle bayanlar için şık görünüm özel davetlerde en öncelikli unsurdur. Şıklığın son yıllardaki en bariz adresi ise tabi ki abiye elbiseler. Abiye elbiseler çok tercih edilmesine ve her kesimden bayanın rağbetini görmesine rağmen beden skalası sınırlı kalabiliyor bazen.  Modaselvim.com online sitesi bu soruna büyük beden kategorisi ile çözüm bulmuş durumda bu kategoride yer alan şık abiye modelleri için yukarıdaki model örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.