sadsad x
asdasd
Bu Yılın Tesettür Modası İkili Takımlar

Bu Yılın Tesettür Modası İkili Takımlar

29 Haziran 2017

Tesettür giyimde kurtarıcı parçalardan yanaysanız bu ikili modeller tam size göre. İkili takımları satın aldığınız zaman hem günlük olarak hem de gece dışarıya çıkarken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tesettür giyimde bu yılın moda parçaları arasında yer alan ikili takımlar, tesettürlü bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini almaya hazırlanıyor. Yazın sıcak günlerinin bizce en favori modelleri arasında olduğunu söyleyebiliriz, ikili takımlar. Her tesettürlü bayanın mutlaka dolabında bulanması gereken ikili takımlar, sizin kurtarıcı parçanız olmaya aday.

Tesettürlü çalışan bayanların en çok tercih model olduğunu da söyleyebiliriz. İkili takımlar hem ofis şıklığı olarak tercih edebileceğiniz parça olduğu gibi günlük ve özel günlerinizde de kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

2017 tesettür moda renklerinden olan ve yazın en çok tercih edilen kiremit rengi ikili takım tesettür modelini 109,90 TL’ye satın alabilirsiniz. Kiremit rengi dışında, siyah, haki, indigo ve şarabi renkleri de mevcut olan ikili takımları hemen satın alabilirsiniz. 

Yazın sıcak günlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir diğer ikili takımlardan yelekli olanlarada göz atmalısınız. Tesettür giyimde en çok tercih edilen ikili yelek modelleri tamda yaz mevsimine uygun renkleri modaselvim.com adresinden sartın alabilirsiniz. Tesettür giyimde ikili yelek modelleri için tıklayınız

Yazın diğer kurtarıcı parçası olan bol paça pantolon modelleri ile de kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Özellikle yazın sıcak günlerinde bol giyinmeyi seven bayanlar bu kombine asla hayır diyemeyecek. İkili takım modellerinden satın alarak, yeni alacağınız yada gardırobunuzda bulunan bol paça pantolon modelleri ile kombinleyerek şık bir görünüm elde edilirsiniz. 

Tesettür giyimde kurtarıcı parçalardan yanaysanız bu ikili modeller tam size göre. İkili takımları satın aldığınız zaman hem günlük olarak hem de gece dışarıya çıkarken rahatlıkla kullanabilirsiniz.ın genelde pahalı olmasından yana şikayetçi olan tesettürü bayanlar artık bu beğendikleri modeli indirimli fiyattan satın alabilecekler. Tesettür giyim üzerine internet alışverişinde bir numara olan modaselvim.com adresinden ikili takımlarımızı yüzde 35 indirime giren ürünlerimizden kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Tesettür giyim bayanlara büyük kolaylık sunan modaselvim.com online alışveriş sitesi ile bütçenizi zorlamanıza gerek kalmıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.