sadsad x
asdasd
Bu Yıl Tesettür Tunik De Öne Çıkan Modeller Nelerdir?

Bu Yıl Tesettür Tunik De Öne Çıkan Modeller Nelerdir?

21 Ocak 2021

Tesettürlü ve modayı yakından takip eden kadınlar her yıl olduğu gibi bu yıl da tesettür giyim de öne çıkan kıyafetleri ve modelleri yakından takip edeceklerdir. Özellikle tesettür giyim de kadınların çok fazla tercih ettikleri ve severek kullandıkları tesettür tunik modelleri bu yıl en çok merak edilenler arasında yer almaktadır. Peki bu yıl tesettür tunik de öne çıkan modeller nelerdir? Bu sorunun yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.

Tunik de Hep Trend Olan Çiçek Motifleri

Tesettür dünyasında gerek elbiseler de gerekse tunik de en çok tercih edilen modeller arasında çiçek motifleri olan tunikler yer almaktadır. Bu model çiçek seven kadınların yanı sıra gerek klasik giyimden hoşlanan gerekte spor giyimden hoşlanan kadınların ilgisini çekmektedir. Ayrıca genç yaşlı demeden pek çok kesime hitap eden bir modeldir. Bu sebeplerden dolayıdır belki de her yıl çiçek motifleri olan tunik modellerinin rafları süslediğini görmek mümkündür.

Tunik de Vazgeçilmez Olan Asimetrik Kesim

Tesettür dünyasına tunik girdikten sonra modacılar farklı model ve şekillerde tesettür tunik piyasaya sürmüşlerdir. Bu modellerden bir tanesi de piyasaya çıktığı ilk günden günümüze çok beğenilen asimetrik kesim tunik modelidir. Önü kısa arkası uzun, dalgalı, sağ ve sol iki yanlar uzun orta kısım oval şeklinde gelen, çaprazlama sona uzayan modeller ve benzeri kesimlere sahip modeller oldukça popülerdir. Bu model de başta genç kesim olmak üzere orta yaş kadınların da ilgisini çekmektedir.

​​​​​Tunik de Öne Çıkan Çizgi Desenleri

Tesettür dünyasında çiçek motiflerin de olduğu gibi bu modeli de tuniğin yanı sıra elbiselerde görmek mümkündür. İnce uzunlamasına çizgili, kalın uzunlamasına çizgili, ince yanlamasına çizgili, kalın yanlamasına çizgili ve benzer çizgili modellerde tuniklarin vitrinleri süslediğini görmek mümkündür. Çizgilerin rengarenk oluşu özellikle genç tesettürlü kızların dikkatini çekmektedir.

Uzun Tunik Modelleri

Özellikle son yıllarda elbise gibi oldukça uzun tunik modellerini vitrinlerde sıkça görmek mümkündür. Bu model diz kapağının aşağısına kadar inmektedir. Tesettürlü kadınlar bu tunik modelinin altına genellikle dar paça pantolon tercih etmektedirler.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.